mobilní jeřáb

Mobilní jeřáby vám usnadní práci

Lidská práce je velmi ceněná, ale mnohdy se neobejde bez pomoci konkrétních strojů. S těžkými náklady vždy dobře pomůže nejrůznější manipulační technika, která si poradí i s mnoha tunami. 

Flexibilní jeřáby do různých prostorů

O výkonné pomocníky je vždy zájem, patří k nim i velmi vyhledávané mobilní jeřáby, které dovedou zdvihnout břemena až do devadesáti tun bez podpěry. Zároveň jim nečiní problém se dobře pohybovat ve vyhrazeném prostoru.

V nejoblíbenější technice najdete ocelové pavouky – minijeřáby které zvládnout používání v takřka jakýchkoliv prostorách. Zde počítejte s nosností až osm tun, s výškou háku až 25,5 m, s optimálními rozměry a nízkou hmotností. Motor je přepínatelný, použití univerzální a obsluha snadná. Hodí se jak do venkovního, tak do vnitřního prostředí. Nepotřebují opěrné nohy a mají minimální poloměr otáčení. Využívá se omezovač momentu zatížení, potěší hlasitost udržovaná na nejnižší možné úrovni. K nejpopulárnějším variantám patří minijeřáb Maeda MC 285-3 s radiovým dálkovým ovládáním v základní výbavě, s aretačním systémem opěrných nohou a s výkonným navijákem s hydraulickou kotoučovou brzdou.

Ideální jeřáb pro vaši firmu

Na trhu si vyberte z mnoha variant jeřábů. Pokud zrovna vaše firma netouží po úplně novém stroji, pochopitelně finančně nákladnějším, zkuste si vybrat nějaký z použitých. Řemeslníci a jiní jednotlivci mohou nárazovou potřebu vyřešit půjčením některého z nových či starších modelů za dobré ceny. Půjčovna disponuje novými i bazarovými modely, u kterých se můžete spolehnout na kvalitu a skvělý stav, protože o pravidelný servis a opravy se starají zkušení pracovníci. Každý mobilní jeřáb je určen pro jinou činnost, vy si vyberete podle vašich individuálních požadavků z mnoha malých, mobilních a přívěsných. K výhodám patří, že vám odpadne starost se sháněním odpovědných pracovníků, lze si předem zarezervovat pronájem včetně obsluhy.

Sdílet článek