erotická masáž

Nezapomenutelné masáže

Na některé chvilky budete skutečně dlouho vzpomínat. Vybavíte si nějakou okamžitě? Pokud ne, zajděte do salonu, kde vám pomohou se odreagovat od běžných starostí erotickými masážemi. 

Vzrušující masáže s online rezervací

Každý ví, že klasické masáže často vedou k uzdravení těla. K relaxaci výrazně pomohou také speciální erotické masáže, které nepatří k žádným novinkám, neboť se používaly již ve starověku a atmosféru dolaďovaly nejrůznější bylinky a vonné oleje. Je dobré vědět, že moderní salony nabízí hned několik druhů, a to nejen pro pány, ale rovněž pro páry. Erotické masáže Praha – https://angelsmasaze.cz/ umožňují online rezervace s aktuálními volnými termíny, stačí si vybrat. Na stránkách objevíte i přehled masérek, které jsou momentálně k dispozici. Po vstupu na stránky spatříte, že například v uvedený čas masírují Claudie, Michelle, Annie a nechybí ani jejich výška, váha a čísla prsou. 

Erotické masáže pro maximální potěšení

Nezapomenutelné chvilky prožijete díky krásným masérkám, navíc si můžete vybrat druh prováděné masáže. K nejžádanějším patří původně asijská Body To Body, kdy se využívá přímého kontaktu ženy s mužem. Žena bude využívat celé nahé tělo, aby jednoduše klouzalo po mužském pomocí speciálního oleje. Nahota je vzrušující, navíc spojená s pohybem a otíráním se o sebe. Další erotická masáž – https://angelsmasaze.cz/ se může týkat pouze nejintimnějších míst a potrvá pětačtyřicet minut. Funguje na principu oddalování orgasmu a kombinuje v sobě klasickou a tantrickou masáž Lingham. Masíruje se jak pomocí celého těla, tak samotnými ňadry. Při oddalování se hromadí vzrušení a ve výsledku muž prožije doslova explozi štěstí. Partneři se mohou oddávat partnerské masáži v pokoji za přítomnosti dvou masérek. Může se jednat o parádní předehru před plánovanými hrátkami v domácím prostředí či jinde, kde se rozhodnete prožít vášnivou noc.

Sdílet článek