Monitorování zásilek pro jejich doručení bez starostí

Není žádným tajemstvím, že přepravci s doručovanými balíky nemanipulují zrovna opatrně. Pokud expedice balíků patří k vašemu podnikání, může vás tento problém dost potrápit vzhledem k zákaznickým reklamacím. Vsadíte-li ovšem na detektory nárazu, problémy s poškozenou zásilkou se redukují na minimum.

Efektivní řešení

monitorování nárazů se používají indikátory, jejichž prostřednictvím přesně zmonitorujete v reálném čase průběh přepravy. Díky tomu je možné okamžitě reagovat na možné potíže. Co se týče monitoringu přepravy, indikátory nám poskytnou přesný čas a místo, a dokonce i odpovědnost dotyčné osoby za poškození zásilky.

Proč používat detektory nárazů?

Indikátor přepravy nezaznamená pouze nárazy, ale též vám poskytne informace o monitorování vlhkosti a teploty. Díky tomuto kompletnímu přehledu o zásilce se významnou měrou sníží počet poškození přepravovaného zboží. Tím pádem dojde ke zvýšení spokojenosti zákazníků a eliminaci zákaznických stížností. Sledování stavu zásilky přispívá k lepší efektivitě celého dodavatelského procesu a optimalizaci přepravních nákladů. V neposlední řadě se dodavatelský řetězec stane transparentním, tudíž lze vzniklé problémy řešit efektivně.

Pro jakou záznamovou jednotku se rozhodnout?

Mezi velmi oblíbené patří indikátor SpotBot 4G Plus, který sdružuje 4 funkce v jedné. Jde o monitorování teploty, vlhkosti, polohy a nárazů. Z toho důvodu jsou záznamové jednotky ShockWatch doporučovány v energetice, lékařství, elektronice, farmacii, biotechnologiích, leteckém a automobilovém průmyslu. Zkrátka všude tam, kde jsou na přepravu kladeny vysoké nároky. Její průběh je zaznamenáván na zabezpečený cloud Spotsee, konfigurace se provádí přes intuitivní webovou aplikaci. Pro váš přehled lze nastavit upozornění týkající se průběhu celého přepravního procesu.