Víme, jak se zbavíte autovraku rychle a výhodně

V České republice je registrováno okolo 6,5 milionů osobních vozidel. Méně lichotivé je však jejich průměrné stáří. Náš vozový park totiž patří k nejstarším v celé Evropě. Spousta lidí si tak kupuje auto pouze na krátké dojezdění. Co si počít v případě, kdy se chcete zbavit nepojízdného vraku? 

Ověřená likvidace vozidel 

Zdaleka nejrychlejším a cenově nejvýhodnějším řešením je například Semily – likvidace vozidel. Tito odborníci zajišťují jak výkup, tak i ekologickou likvidaci se vším všudy. Pohybují se v Liberci, Jablonci nad Nisou, Frýdlantu, Turnově, Mladé Boleslavi, Semilech, Hrádku nad Nisou, Tanvaldu i jejich okolí. Odtah do 100 kilometrů je zcela zdarma. 

Velkým lákadlem je hlavně rychlost jejich služeb. Pokud zavoláte například v pondělí, v úterý už bude vše vyřešené. Do 24 hodin za vámi zdarma přijedou, naloží a odtáhnou vůz, vystaví vám doklad o ekologické likvidaci vozidla, vyplatí předem dohodnutou částku, a dokonce i odhlásí vůz z registru. Nemusíte tedy hnout ani prstem. 

Kolik peněz za svůj vrak dostanete? 

Určitě vás zajímá, na jak velkou finanční kompenzaci vlastně dosáhnete. Samozřejmě záleží na roku výroby, stavu vozidla a použitelnosti náhradních dílů. Snadno si však přijdete klidně až na 10 000 Kč. Konkurenční společnosti vám takovou částku opravdu nenabídnou. 

Nejlepší bude, když se mrknete na internetové stránky zlikvidujauto.cz. Ihned se dozvíte všechny důležité detaily. Poté stačí vyplnit nezávazný kontaktní formulář s informacemi o vašem vraku (můžete také zavolat). V mžiku se vám ozvou daní odborníci a sdělí vám, jak celý proces proběhne. 

Kdybyste náhodou chtěli nepojízdné vozidlo opravit, můžete si na jejich pobočce v Raspenavě koupit potřebné náhradní díly, a to za zlomek ceny součástek z běžného obchodu.