Zlato a stříbro coby univerzální dárek skvěle fungují

dárky pro muže

Tyto dva drahé kovy se ujaly role univerzálního dárku. Je jedno, jestli se chystáte obdarovat obchodního partnera, důležité zaměstnance, rodinu či známé. Ale pozor, řeč rozhodně není o špercích.

Zlatý slitek je dnes něčím, co svojí hodnotou převyšuje peníze. Zlato totiž kvůli inflaci ztrácí na hodnotě. Druhým názvem pro slitek je též zlatá cihla. Koupíte ji od 1500 Kč do 1,3 milionu korun za kilogramovou zlatou cihlu. Vidíte, že zlato coby dárek od 1 gramu není nedostupným. Věnujte obchodním partnerům místo reklamních předmětů zlatý slitek. A svým důležitým obchodníkům dejte jako dárek rovněž zlatou cihlu. Uvidíte, jak si je zavážete. Dokonce nemusíte zlatý kov věnovat pouze v podobě investičních slitků. Drahé kovy, které lze zpeněžit, mají i další podobu.

Dárky pro muže z drahých kovů

V e-shopu Zlate-mince.cz i v kamenné prodejně firmy v pražském Obecním domě si máte možnost dárky pro muže z drahých kovů prohlédnout a rovněž zjistit, jestli vám vyhovuje jejich cena. Oblíbenými jsou pro muže různé památeční medaile třeba s motivem sportu. Skvělé jsou taktéž ty, které mají na sobě jména. Ty se hodí samozřejmě k svátku, a nejen tehdy. Věnujte je jako památeční ke křtinám, k narození dítěte, i komukoliv s tímto jménem. A nemusí právě nyní slavit svátek.

Jako rodinné dárky se hodí pro muže i další mince ze zlata nebo ze stříbra. Velice oblíbenými bývají znamení zvěrokruhu. Skvělé budou k narozeninám, ale též pod vánoční stromek. I muži se o vše kolem svého znamení zajímají. Věnovat proto minci s kozorohem, beranem či dalšími znameními je obvykle výbornou volbou.

Zlaté a stříbrné mince ke speciálním příležitostem

Sortiment zlatých a stříbrných mincí je však připraven i pro různé speciální výročí a události. Takovou je třeba získání titulu. Titul na minci je krásný dárek pro syna, vnuka, též pro zaměstnance, kterého si vážíte a právě si dodělal školu a získal titul.

Obdarovat muže může být problém i pokud jde o výročí svatby. Dejte mu kultivovaný dárek v podobě památeční medaile z drahého kovu. Je to mimochodem velice oblíbený dárek od dospělých dětí rodičům k významnějšímu jubileu svatby.