AirPods jsou sázkou na jistotu. Nezapomeňte si pořídit i obal

pouzdra na AirPods

Apple má v nabídce bezdrátová sluchátka AirPods a propracovanou verzi AirPods Pro. Pokud si tedy chcete dopřát vskutku kvalitní hudební zážitek, vyplatí se investovat do profesionální verze, protože se chlubí vylepšenou technologií, navíc má spoustu užitečných funkcí. Pozor, nezapomeňte ani na vhodný kryt, protože nabíjecí pouzdro se snadno poškrábe.

Originální sluchátka AirPods jsou na první pohled rozpoznatelná a velice oblíbená, ovšem AirPods Pro představují vyvrcholení mnohaleté práce na skutečné bezdrátové technologii. Počítejte však s vyšší pořizovací cenou. Co se týče pouzdra na AirPods, sáhněte po nabíjecím, neboť je komfortnější.

AirPods Pro mají v mnohém navrch

AirPods Pro se snadno spárují s jiným jablečným zařízením. Sluchátka jsou mnohem pohodlnější a vyznačují se celou řadou skvělých funkcí, včetně adaptivního ekvalizéru a aktivního potlačení hluku. Na druhou stranu, je nezbytné vzít v potaz, že tento model sluchátek je dražší, a proto někteří uživatelé váhají, jestli zařízení upgradovat.

Vzhledem k tomu, že už samotné pouzdro je o něco větší, nevyužijete původní obaly pro AirPods, ale musíte si koupit speciální varianty určené na AirPods Pro.

AirPods Pro mají aktivní potlačení hluku a jsou voděodolné

Zajímavou a velice vychvalovanou funkcí je aktivní potlačení hluku, takže sluchátka nespoléhají pouze na pasivní potlačení hluku z nástavců. Úroveň potlačení si navíc můžete přizpůsobit. Jestliže chcete slyšet, co se dělej okolo vás, stačí aktivovat režim propustnosti.

V neposlední řadě vás potěší, že jsou sluchátka odolná vůči vodě, a to podle normy IPX4. Zvládnou tedy pot a vodu, což ale neznamená, že si je můžete brát do bazénu. Jestliže běháte a zmoknete, sluchátkům to nevadí. V případě, že by vám vypadla v bazénu a zůstala delší dobu pod vodou, mohla by se poškodit.

Chcete si koupit sluchátka, nebo sháníte kryty pro AirPods? Podívejte se do e-shopu AppleKing.cz.