Zimní Slovinsko a lyžování

lyžování slovinsko

Slovinsko je malou zemí, která ročně přivítá tisíce návštěvníků především v letních měsících, její vynikající poloha ovšem nabízí i řadu atraktivních zimních aktivit. Mezi ty nejžádanější a nejoblíbenější patří lyžování a snowboarding. Jen si to představte, jak se proháníte na upravených sjezdovkách, ochutnáváte národní pochoutky a užíváte si špičkový servis. V roce 2019 lyžování Slovinsko nabízí řadu udržovaných středisek a možností, jak trávit volný čas. Ať už na kopcích, odpočinkem ve wellness či snad výlety za přírodou a nákupy.

Vyhlášený hotel Kranjska Gora

Rozhodnete-li se pro lyžování ve Slovinsku, nesmíte vynechat pohoří Kranjska Gora, které je proslulé soutěží organizace FIS. Lyžování Slovinsko má dlouholetou tradici a nabízí vysoký standard služeb, přičemž ceny za skipasy se téměř neliší od našich českých cen. Hotel Kranjska Gora navíc poskytuje vynikající domácí kuchyni, v níž nechybí tradiční polévka jota, sladký štrúdl nebo voňavá jelita a klobásy. Důvodů, proč řada českých lyžařů vyráží právě sem, je hned několik. Svahy jsou vždy udržované, lidé přívětiví, ceny dostupné a lyžaři z řad dětí do šesti let mohou lyžovat zdarma! Navíc se tady domluvíte v příbuzném jazyce. Jedna z nejmenších alpských zemí nabízí bohaté zázemí rovněž pro sjezd na lyžích, běžkování, ski parky a bobová centra pro celé rodiny.

Slovinsko 2019 lyžování

Kranjska Gora hotel nabízí celkem 72 pokojů a je připravena na nadcházející sezónu. Plní se také termíny pro rok 2019, proto neváhejte a vyrazte do oblíbené části destinace Kranjska Gora. Hotel organizuje třeba pěší túry, výuky lyžování a v letních měsících hodiny tenisu. Kromě komfortního pokojového zázemí má moderní wellness centrum s bazénem, vířivkou a saunou. Součástí komplexu je stejně tak fitness centrum a solárium. Hotel leží přibližně tři sta metrů od sjezdovky a centra města, kde vás čekají zábavné nákupy a typická atmosféra slovinského města.