Ochranné pracovní pomůcky – nezbytný doplněk pro komfort při práci

ochranné pracovní prostředky

Nezáleží, zda pracujete na dílně, v nemocnici, ve veřejných službách či soukromé společnosti. Cílem každého zaměstnavatele je bezpečnost a pohodlí při práci. Proto se stále více zaměstnavatelů zajímá o nabídku ochranných pracovních pomůcek a vybavení do náročných provozů i kancelářských pracovišť. Přeci jen s bolavýma nohama bojuje pracovník u pásové výroby i pomocná síla v kuchyni. Je tedy nezbytně nutné dopřát zaměstnancům plnohodnotné a funkční vybavení, díky němuž budou pod ochranou oči, ruce, nohy i další ohrožené části těla.

Značkové boty Santé

Kvalitní obutí jako základ každého zaměstnání, liší se pouze typem a provedením. Do dílenských provozů pořiďte speciální boty s ocelovou špičkou a silnou výztuhou proti okopání. Takové boty se hodí pro pracovníky i auditory a návštěvníky provozu. Pokud hledáte vhodné boty do kanceláře, můžete si dovolit třeba zdravotní boty Santé, jež jsou navrženy s ohledem pro lidské tělo a zároveň vybavené vkusným designem. Díky tomu je zdravotní obuv často používána do kanceláří, nemocnic a veřejného sektoru. Značka Santé má v České republice letitou tradici a vydobyla si stabilní pozici mezi zdravotnickou obuví především díky dostupné ceně.

Myslete na své zdraví!

Mezi ochranné pracovní prostředky se řadí rovněž boty. Byť mnoho z nás obuvi nepřikládá dostatečnou váhu, mnohdy si ani neuvědomujeme, jaký vliv má na naše tělo a mysl. Nevhodné boty, při jejichž nošení trpí zejména klouby, lýtkové svaly a záda, mají vliv také na naše psychické rozpoložení. Za častými migrénami a bolestmi hlavy mohou stát právě špatně zvolené boty. Zdravotní obuv Santé je jiná. Modely navrhují zkušení pracovníci, kteří kombinují nejnovější módní trendy s funkčností a vlivem na lidský organismus. Proto se vyplatí investovat třeba do masážních bot, nebo zdravotnických pantoflů s tvarovanou stélkou a nastavitelnými koženými pásky. Santé nabízí boty otevřené i uzavřené v modelech pro dámy i pány. Na stránkách https://www.celar.cz – ochranné pracovní prostředky si vyberete nejen obuv, ale i další drobné pomocníky pro bezpečnou a komfortní práci.