Chystáte se na hory? Vyzkoušejte ověřené vozy!

autopůjčovna

Letošní rok trávím na horách prakticky každý víkend. Nedokážu se nabažit čerstvého prašanu a už vůbec nemám trpělivost stříhat metr před cestou do mých oblíbených Alp. Před domem mi stojí malé autíčko, které má už nejlepší léta za sebou, jenže nemám dostatek peněz investovat do nového, drahého vozu. A pokud si tedy mám vybrat, jestli pojedu třikrát na hory, nebo si koupím kvalitní vůz, volím variantu číslo jedna. A to z nejméně jednoho logického důvodu. Nové, bezpečné a komfortní auto si totiž můžu půjčit v autopůjčovně, která mě vyjde výrazně levněji, a navíc se nemusím o nic starat. Jednoduché, účinné, efektivní, a navíc si hory můžu dopřát i vícekrát během sezóny!

Obstojí na horských kopcích i ve městě

Horskou idylku může překazit třeba těžko přístupný kopec, kde je vyžadován náhon na všechna čtyři kola. Takový vůz v podobě Karoq od Škodovky nabízí easyrent.cz. U této garantované společnosti lze sjednat 0% spoluúčast, rychlý servis s přistavením vozu do devadesáti minut i věrnostní program pro pravidelné zákazníky. Patříte-li mezi náročné klienty, oceníte luxusní Audi Q7. Do horských městeček se pak skvěle hodí stylový Minicooper Clubman, autíčko, které dokáže zaujmout i nabídnout optimální prostor. Kdo cestuje ve velké skupině, potřebuje dostatek místa pro zimní vybavení i pohodlí všech cestujících. Pak se nabízí Mercedes Benz Vito pro větší skupiny nebo prostorný LandRover Discovery, jenž obstál v mnoha testech a nepříznivých podmínkách.

Kompromis pro všechny věkové skupiny

Pro letošní rok jsem se jasně rozhodnul pro Opel Mokka. Kompromisní řešení za dostupnou cenu mi nabídlo dostatek prostoru, parádní kufr i chytré funkce vozu. Sportovně laděný model má elegantní křivky a nabízí vyšší sedací pozici řidiče, díky čemuž mám dokonalý přehled o provozu na cestě. Easyrent.cz garantuje komplexní asistenční služby a jako bonus přidává dálniční známku bez příplatku.