Vybíráme vodní dýmky

Když se řekne vodní dýmka, lidé si představí klasickou vodnici s velkým skleněným tělem. Existuje však i cestovní typ, který je skladnější, ovšem na účinku to nic nemění. Poznejte svět vodnic více. 

Vodní dýmka – prodej

Vodní dýmka je populární po celém světě, pravděpodobně ji jako první začali užívat Peršané. Dnes ji najdete v čajovnách, barech a jiných restauračních zařízeních v arabském světě, Africe, Evropě a na dalších kontinentech. Jde zkrátka o rituál, který mají mnozí spjatý s relaxací, setkáváním s přáteli. Šíša, vodnice, zkrátka vodní dýmka funguje na principu, že tabák, který je smíšený s melasou a glycerinem, při hoření hodně dýmá. Na jeho zahřívání se nejčastěji využívá kokosové uhlí, někdy i klasické dřevěné palivo. Při samotném rituálu pokuřování si lidé předávají hadici (šlauch) a popotahují voňavý dým. Vodní dýmka vytváří příjemné zpestření při setkáních lidí, celý rituál trvá asi dvě hodiny. A užít si ho může každý, protože tabák se prodává v mnoha příchutích. 

Kde koupit vodní dýmku?

Také byste si rádi dopřáli relax s šíšou? Někteří lidé si zážitek oblíbí právě třeba v čajovnách, že si pak chtějí užít vodnici i doma. Kde koupit vodní dýmku? U nás nabízí velký výběr vodních dýmek e-shop Shisharium.cz. Specializovaný obchod zaměřený přímo na vodní dýmky a vše kolem nich. Můžete si zde pořídit celou vodnici nebo jen doplňky jako naústky, kleště, korunky, vázy apod. Rozsáhlý sortiment se nabízí výrobky více světoznámých značek, takže pokud hledáte něco, co na trhu běžně není, zde budete mít nejspíš úspěch. Právě na tomto místě se specializují na těžko sehnatelné produkty. Ať už si budete chtít udělat rituál sami v soukromí s rodinou, nebo máte například restauraci, kde budete mít vodnice pro hosty, zde pořídíte to nejlepší, co se na trhu nabízí.