Víte, na koho se obrátit, když se rozbijí vaše Apple Watch?

Patříte mezi milovníky vychytávek od společnosti Apple? Pak určitě vlastníte skvělé hodinky Apple Watch, díky kterým máte neustále přehled o všem, co potřebujete vědět. 

Hodinky Apple Watch patří mezi nejoblíbenější produkty firmy Apple a jejich uživatelé si k nim velmi rychle vybudují až přátelský vztah. A potom, když se s nimi něco stane, raději si je nechají opravit, než aby sháněli nové. Samozřejmě je to také otázka peněz. Pokud i vy raději dáváte své oblíbené poničené věci k opravě, než byste hned sháněli další, dejte si pozor na to, jaký servis využijete. Hodinky a jiné produkty firmy Apple dávejte opravit vždy jen tam, kde se na to konkrétně specializují.

Co se nejčastěji rozbije u hodinek Apple Watch?

Hodinky, stejně jako jiné produkty Apple, jsou obecně velmi kvalitní a je pravděpodobné, že vám po mnoho let vydrží bez závady. Jsme ale jenom lidé a chyby se dějí nám všem. Nejčastěji nám hodinky spadnou na zem, nebo s nimi omylem do něčeho tvrdého bouchneme. V takovém případě se může snadno stát, že praskne sklíčko nebo displej. Nemusíte zoufat, nic tragického se neděje a vy si své hodinky rychle a za malý peníz můžete znovu nasadit jako nové. Výměna skel Apple Watch může probehnout i na počkání. 

Kam se můžete v případě rozbití chytrých hodinek obrátit?

Kvalitní servis a opravu hodinek Apple Watch zajišťuje v Praze společnost Mirotel, která sídlí v Košířích. Specializují se právě na hodinky Apple Watch. Výměnu baterie a krytů dělají expresně a na počkání. Pokud vám na hodinkách praskne sklo, nemusí to vždy nutně znamenat, že je rozbitý displej. Jestli vám hodinky normálně fungují, stačí vyměnit jenom krycí sklíčko a nemusíte platit za nový displej. Podrobnější informace o veškerých nabízených službách spojených se servisem produktů Apple najdete na https://iwatchservis.cz/znacky/apple/.