Doplňky pro Apple

Apple patří mezi nejžádanější značky chytrých telefonů, hodinek a další elektroniky potřebné pro práci i zábavu. Nutno ale říci, že americká značka s nakousnutým jablkem nepatří mezi levné varianty elektroniky, takže se vyplatí si zaplatit vhodné doplňky, s nimiž budete mít o své technice přehled. Všechny doplňky, příslušenství a další vybavení pořídíte jednoduše online, díky čemuž ušetříte čas i finance.

Do města i na obchodní schůzku

Mějte svůj notebook pod ochranou před zloději i nepříjemným pádem. Pomůže vám s tím praktický městský batoh s rafinovaně navrženými kapsami i dostatečným prostorem pro elektroniku a další příslušenství. Batoh s širokými ramenními popruhy se příjemně nosí, podle velikosti si vyberete ideální model a v neposlední řadě máte k dispozici opravdu širokou škálu barevných variant a materiálových zpracování. Modely batohů jsou vybavené i nabíjecím USB portem či šikovným uchem pro snadné přenášení během krátkých vzdáleností. Batoh vybírejte tak, aby splnil vaše požadavky na velikost, nabídl dostatečný prostor pro další potřebné věci, jako jsou peněženka, klíče, mobil či skripta do školy, nebo pracovní lejstra a samozřejmě vybírejte i podle cenové kategorie. Online nákupy ocení i nejmladší členové rodiny, pro ně jsou totiž k dispozici hravé modely s dětskými potisky. Nezapomeňte se případně poohlédnout po praktických bezpečnostních prvcích.

Hodinky, s nimiž získáte přehled

Doba jde kupředu a není žádným tajemstvím, že i Apple přichází na trh s novými řadami hodinek.  Apple watch vám umožní propojení se smartphone a také sledováním životních funkcí včetně vašich pohybových úspěchů. Tyto značkové hodinky jsou vždy opatřené řemínkem, který si můžete snadno vyměnit. Oblíbený řemínek na Apple Watch 3 je vyrobený ze silikonu, který drží tvar i barvu a zapínací mechanismus se řeší malým kolíčkem. Vyberte si barevné zpracování i správnou velikost a dejte svým hodinkám nadčasový šmrnc!