Vánoce s vychytaným dárkem – darujte bluetooth reproduktor Orava Crater!

orava

Vánoce se nezadržitelně blíží a s nimi i nádherný čas, který má být věnován rodině a všem milovaným osobám. Je však smutné, že mnoho lidí místo užívání si vánoční pohody, věnuje nemalé úsilí běhání po obchodech, shánění dárků a podléhá tak stresu. Možná i vy přemýšlíte, co pořídit pod stromeček, ale chcete se vyhnout každoroční vřavě a davům. Odpověď je jednoduchá – pořiďte svým dětem či partnerovi přenosný outdoorový reproduktor!

Proč reproduktor?

Bluetooth reproduktory zažívají v poslední době doslova boom. A není se čemu divit. Jsou lehké, snadno přenosné a dají se použít kdekoliv. Svoji oblíbenou hudbu tak můžete mít kdykoliv po ruce a jednoduše ji sdílet s přáteli. Jsou také neocenitelné v situacích, kdy chcete poslouchat muziku, avšak sluchátka nepřipadají v úvahu. A jedním z takových šikovných přístrojů je i Orava Crater 1. Co vše může nabídnout?

Hudba do nepohody

Crater 1 na první pohled zaujme svým podařeným designem. Vybrat si můžete celkem ze čtyř barev – modré, oranžové, vojenské zelené či černé. Kvádrové tělo s kvalitní pogumovanou úpravou je doplněno o designovou mřížku, třemi tlačítky na ovládání a vstupem pro externí zařízení. Reproduktor Crater-1 má certifikované krytí IP65, takže je odolný vůči nárazu, prachu i stříkající vodě. Poslouchat svou oblíbenou hudbu tedy můžete i při nepříznivém počasí, u bazénu či na cestách.

Co se týče zvuku, reproduktor s výkonem 2 x 5 W, 4 Ohm a frekvenční rozsahem 20 Hz – 20 kHz dosahuje až neuvěřitelné hlasitosti, přičemž disponuje hutným basem a čistými výškami.

Použití je velmi jednoduché. Díky funkci NFC (připojení jedním dotykem) se Crater 1 automaticky spáruje s vaším zařízením a je ihned připraven k použití.

Reproduktor je vybaven integrovanou Li-on baterií s kapacitou 2000 mAh, což odpovídá 10 hodinám přehrávání. Baterii opět jednoduše nabijete pomocí microUSB kabelu, který je součástí balení.

Parametry:

Výstupní audio výkon: 2 x 5 W, 4 Ohm

Bluetooth verze: Action 2.1/CSR 4.0

Bluetooth profily: A2DP, AVRCP, HSP, HFP

Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz

Konektory – vstup: AUX 3,5 mm konektor (pro externí zařízení)

Napájení: DC: 5 V, 2 000 mAh (Li-ion baterie)

Rozměry (š x v x h): 6,7 x 6,8 x 17 cm

Hmotnost: 450 g

Pokud chcete na Vánoce darovat radost, ale zároveň praktickou a užitečnou věc, špičkový bluetooth reproduktor Orava Crater 1 najdete na stránkách www.orava.eu.