Test automobilu Škoda Fabia Scout

Škoda Fabia Scout je výborné auto do terénu

Škoda Fabia Scout má v kabině oproti jiným malým autům velice mnoho místa. Škoda Fabia Scout nabízí v kabině dostatečný prostor jako do výšky, tak i do šířky. Pokud si sedačku nastavíte do nejnižší polohy, tak budete sedět ještě výš než u konkurenčních vozidel. Výkup aut může zajistit cenu automobilu Škoda Fabia Scout až o 200 000 Kč menší.

Prostor pro řízení a výhled z auta

Výkup vozidel tvrdí, že cena automobilu Škoda Fabia Scout klesá každoročně o 70 000 Kč. V automobilu Škoda Fabia Scout máte dostatek místa na sezení a také i prostor pro řízení. Pohled z kabiny je velice přehledný. K řadící páce se však budete muset až příliš natahovat.

Kufr automobilu Škoda Fabia Scout

Nákladová hrana kufru automobilu Škoda Fabia Scout leží o několik centimetrů výše. Výše se také vyklápějí páté dveře. Díky sklopení sedaček můžete v automobilu Škoda Fabia Scout převážet i rozměrný náklad. Alu kola automobilu Škoda Fabia Scout jsou na velmi vysoké úrovni.

Šířka automobilu Škoda Fabia Scout je nedostačující

Šířka je u automobilu Škoda Fabia Scout už horší. 4 cestující a řidič se do automobilu rozhodně nevejdou. Zadní sedačka je totiž velice úzká. Do Škody Fabie Scout se proto pohodlně posadí jen 3 cestující a řidič. Škoda Fabia Scout má i výborné pneumatiky, které velice usnadňují řízení.