ddd

Test vozu Fiat Scudo Panorama

Hodnocení automobilu Fiat Scudo Panorama

Automobil Fiat Scudo Panorama je spolehlivý vůz pro větší rodinu. Celkem se do automobilu pohodlně posadí 8 cestujících i se zavazadly. Cena nového automobilu Fiat Scudo Panorama je různá. Hodně záleží na tom, o jakou výbavu se rozhodnete. Výkup aut uvádí, že cena automobilu Fiat Scudo Panorama se pohybuje od 1 100 000 Kč do 700 000 Kč.

Levnější automobil Fiat Scudo Panorama přes výkup vozidel

Výkup vozidel vykupuje automobily až o 300 000 Kč méně, takže automobil s plnou výbavou si za tři roky můžete pořídit za 700 000 Kč. Při zvolení dražší varianty si zakoupíte dodávkový automobil, který je schopný jezdit ve středním terénu a přitom umožňuje pohodlnou jízdu.

Fiat Scudo Panorama verze Family

Pokud po komfortní jízdě zrovna neprahnete a v terénu také jezdit nebudete, tak mnoho ušetříte na výbavě. U automobilu Fiat Scudo Panorama můžete zvolit také výbavu Family, která je levnější zejména kvůli motoru. Motor je 2 l MultiJet. Všechny varianty automobilu Fiat Scudo Panorama mají kvalitní alu kola.

Rychlá jízda s automobilem Fiat Scudo Panorama

Když si zvolíte automobil Fiat Scudo Panorama ve verzi se 136 koňmi, tak se budete těšit z dobré jízdy automobilu. Rychle dosáhne a udržuje jakoukoliv jízdní rychlost, ve které si nepřipadáte jako hlemýždi. Důležité jsou také pneumatiky, které snižují tření automobilu a umožňují rychlejší jízdu.

Sdílet článek