Sídlo pro podnikatele, začínající OSVČ i start-upy

Sídlo společnosti Praha

Každý, kdo chce maximalizovat zisk a zároveň minimalizovat náklady, by měl právě teď zbystřit. Bez ohledu na to, zda jste zajetá firma, teprve  začínáte, popřípadě se řadíte mezi drobné živnostníky a jednoduše vám nevyhovuje mít svou vlastní adresu totožnou se sídlem podnikání, máte mnoho možností, jak se zviditelnit a svému obchodu dopřát lukrativní adresu.

Výhody virtuálního sídla

Hlavní předností, kterou uvítá každý podnikatel, je zajištění veškeré administrativy. Odpadnou vám starosti s vyřizováním pošty, telefonátů i vítání hostů. Virtuální kancelář Praha disponuje i vkusnými a moderně vybavenými zasedacími místnostmi, kde se v klidu s návštěvou či obchodním partnerem usadíte a můžete řešit pracovní záležitosti. Virtuální sídlo představuje adresu na velmi atraktivních ulicích, což bude skvěle vypadat na vašich vizitkách i webových stránkách.

Sídlo společnosti Praha je skvělou volbou i v případě, že v hlavním městě nebydlíte. Služby sídla vám garantují pravidelné informace o volajících i poště, takže budete mít o všem dokonalý přehled. Zřízení samotného sídla je přitom velmi jednoduché a cenově dostupné, což nadchne i začínající start-upy, s nimiž se v poslední době doslova roztrhl pytel.

Adresa v prestižních částech hlavního města

Cenově dostupné a prozatím volné adresy najdete například v Praze 10, Praze 7 i samotném centrum Prahy 1. Pokud si navíc zaplatíte i virtuální kancelář, budete se těšit nejen z označení svého jména na vybrané budově, čekají na vás též další služby. Od nynějška budete mít vyřízenou datovou schránku, kdykoliv se snadno připojíte a budete online díky stabilní wifi a samozřejmostí je rovněž fungující recepce od brzkých ranních hodin až do odpoledne.

Zapomeňte na spoustu obálek ve své schránce, přestaňte zvažovat, kam se přestěhovat, aby firma působila seriózně a využijte oblíbené služby virtuálního sídla i kanceláře, kde najdete vždy prostor pro svůj byznys a nepřijdete ani o šálek dobré kávy.