Polokošile jsou ideálním firemním textilem

polokošile

Většina firem si čas od času nechává zpracovat nějaký firemní textil. Buď ho využívají jako stejnokroj, nebo jako dárek zaměstnancům. Když se zvolí pěkná trička či polokošile a logo firmy je jen decentně na límečku či náprsní kapse, zaměstnanci je určitě budou rádi nosit.

Chcete-li dosáhnout pěkného výsledku, je vhodné sáhnout právě po polokošilích. Působí elegantněji než trička, jsou vhodná jako firemní uniformy i pro reprezentaci firmy. Zůstávají však pohodlná.

Polokošilí existuje celá řada

Jak se můžete podívat na https://www.xfer.cz/polokosile, polokošile je poměrně široký pojem. Existují rovné střihy, jež jsou považovány spíše za pánské, a pak různě vypasované střihy vhodné pro dámy. Firemní polokošile může být na tělo, nebo volná. S dlouhým, či krátkým rukávem. Některé modely mají knoflíky, další jsou bez knoflíků. Dlouhé rukávy mohou být zakončeny manžetami.

Možnosti jsou tedy téměř neomezené, a to i co se týče barev. Není problém vybrat barvu, která ladí s firemní identitou.

Tip: Vyrábí se i reflexní polokošile. I zaměstnanci pracující v provozu či někde venku, kde musí být vidět, totiž mohou vypadat elegantně.

Na polokošile se hodí výšivka

Firemní polokošile je vhodné opatřit spíš výšivkou než potiskem. Potisk se k elegantnímu textilu příliš nehodí, kromě toho výšivka déle vydrží. Neumožňuje sice vyvedení takových detailů, ale pro nápis či firemní logo je ideální.

Máte zájem o firemní polokošile? Ať už je sháníte jako dárek či firemní stejnokroj, neváhejte se obrátit na brněnskou firmu Xfer. Jedná se o velkoobchod s textilem, který však kromě dodávky textilu zajišťuje i potisk či výšivku. Zaměstnanci firmy vám rádi poradí s výběrem textilu i výšivkou. A pokud byste se rádi přesvědčili o kvalitě materiálů na vlastní kůži, přijďte se podívat přímo do brněnské prodejny. Více informací a nabídku polokošil najdete zde: https://www.xfer.cz/polokosile.