Potřebujete stěhovat stroje? Pomohou vám profíci

Jestli pracujete s velkými stroji, pak víte, že je jen tak nepřestěhujete. Jako podnikatel nemůžete mít takové vybavení, protože by překáželo, navíc jde o investici do něčeho, co použijete i jednou za pár let. Proto je dobré oslovit profesionální firmu, a klidně i tu, která zmobilizuje síly a odveze vaše náčiní do zahraničí. 

Přesuny strojních zařízení

Jak na přesuny strojních zařízení, když je potřebujete přemístit do jiné pobočky vaší firmy, měníte prostory nebo expandujete do zahraničí? Jednoduše. Oslovte profíky, protože dnes a i u nás to jde, lze stěhovat celé továrny. Vy přitom budete v kontaktu s českými pracovníky, takže vás nemusí děsit nějaká jazyková bariéra a nemusíte se obávat nesrozumitelných smluv. Navíc společnost, která má zkušenosti i s expanzí do zahraničí vám v lecčem poradí. Vy se tak nemusíte stresovat, že by něco nevyšlo, zpozdilo nebo dokonce poškodilo. Na koho se ale obrátit? Na společnost AIS EURELO, která nabízí logistická řešení ve sféře přemístění i instalací kapitálových strojů a zařízení v národním i mezinárodním měřítku. Firma zajistí přesun vašeho zařízení po celém světě. Jaký budete mít servis? Odstraňování strojů, jejich přemístění, instalace, dále služby ve sféře strojírenství a elektrotechniky, technické a komplexní zvedání a správa CDM a další služby. 

Stěhování strojů snadno a rychle

Jak jsme zmínili, výhodou společnosti, která se pohybuje na mezinárodním poli, je i skutečnost, že firma má kontakty a zná zahraniční podmínky. Právě AIS EURELO je tím vynikajícím partnerem, jelikož se v této oblasti pohybuje více než 40 let. Má zkušenosti v průmyslovém (od výrobních až po farmaceutické společnosti) stěhování a přepravě strojů. Díky vybavení společnosti, zkušenostech a dispozicích máte jistotu, že vaše stěhování strojů proběhne naprosto bez problémů či stresu.