Zvládnete namontovat zábradlí a brány na vlastní pěst? Použijte kvalitní díly

Mnoho šikovných jedinců dokáže vybudovat celý rodinný dům od úplných základů. Takoví lidé mají ohromné štěstí, protože ušetří neuvěřitelné množství peněz za práci řemeslníků. Zároveň si musí dávat pozor, aby nepodcenili ani jeden detail. Chystáte se zrovna nainstalovat bezpečnostní prvky? Víme, jaké díly se vyplatí. 

Spolehlivá brána 

Jednou z nejdůležitějších oblastí je bezesporu brána. V dnešní době už dávno vyšly z módy mechanické varianty, které se musí otevírat a zavírat ručně. Jestli si chcete dopřát úplný klid a maximální komfort, je na čase spolehnout se na kvalitní pohon dvoukřídlé brány. Celý set pořídíte za ceny okolo dvanácti až devatenácti tisíc, což je skoro zadarmo. Náročnější uživatelé ocení podzemní řešení za přibližně třicet tisíc korun. 

Držte se zábradlí 

Nejen během deště a mrazů, ale i v dalších částech roku se vyplatí myslet na pořádné zábradlí. To může zachránit zdraví všech členů rodiny, především dětí a starších lidí. Jasnou volbou je pevná nerezová ocel, jež nejen spolehlivě unese i nejtěžší osoby, ale zároveň vydrží sloužit desítky let i v těch nejdrsnějších podmínkách. 

Nevýhodou je fakt, že mokrá ocel poměrně dost klouže. Přesně proto nezapomínejte na dřevěná madla, jejichž instalace zabere pouhý okamžik. Daná vychytávka vám zajistí pevný úchop i v případě deště a sněhu. 

Objednávejte online 

Určitě nemusíte shánět dodávku a objíždět s ní všechny kamenné pobočky dodavatelů v celém kraji. Pohodlně se posaďte k počítači a otevřete si webové stránky e-shopu Kovoinox. V mžiku se dočkáte stovek a stovek různých značkových komponentů, díky nimž hravě sestavíte brány, zábradlí i části plotů. Jestli plánujete opatřit svůj domov vážně originálními díly, zvolte si raději zakázkovou výrobu.