Pomozte uklidit (nejen) Česko a prospějte přírodě i vašim úsporám

Jestliže propojíme slova „úklid“ a „příroda“, asi bez problémů najdete souvislosti, které budou přínosem životnímu prostředí. Jak s tím vším ale ještě souvisí prospěch pro vaše úspory, tedy zisk? Vlastně poměrně jednoduše. Stačí zainvestovat do likvidace pneumatik a můžete své úspory zhodnotit téměř o 10 % během jediného roku. Poradíme vám, jak na to.

Likvidace pneumatik s řadou benefitů

Ochrana životního prostředí je tématem, které rezonuje napříč společností, a to nejen u nás, ale ve všech vyspělých zemích. A právě na přínos přírodě se zaměřila i společnost Uniprospe. Ta se ve svém podnikání zabývá likvidací ojetých pneumatik a následným využitím získaných materiálů. Pomocí pyrolýzy, tedy procesu, při kterém se za velkých teplot a bez přístupu kyslíku štěpí vazby v organických molekulách, si poradí s likvidací nepotřebných pneumatik, přičemž kromě samotné likvidace vznikají ještě další suroviny. Výstupním produktem je plyn, uhlík a olej, tedy komodity, které jsou velmi žádané na celosvětovém trhu. 

Přínos pro vaši peněženku

Jestliže vás podnikání společnosti Uniprospe.eu zaujala, můžete jej podpořit, investovat do jejích dluhopisů a nechat vydělávat své peníze. Pokud ještě nemáte s dluhopisy žádné zkušenosti, pak vězte, že se jedná o jeden z nejbezpečnějších způsobů investic. Je to vlastně půjčka, kterou poskytuje kupující – tedy věřitel – vydávajícímu neboli emitentovi. Emitent se dluhopisem zavazuje k pravidelnému placení úroků až do data splatnosti, kdy vrátí věřiteli částku, tedy nominální hodnotu, kterou za něj původně věřitel zaplatil. 

Výhodou dluhopisů od Uniprospe.eu je pak zejména to, že patří mezi krátkodobé, tedy ty, které neváží investované peníze dlouhou dobu a přitom poskytují pevnou úrokovou sazbou 9,5 % p.a. s výplatou úroků každého půl roku. Nominální hodnota jednoho dluhopisu je 30 000 Kč se splatností investované částky ke konci roku. 

Jestliže tedy již dále nechcete koukat na skládky plné pneumatik, chcete prospět životnímu prostředí, podpořit projekt budoucnosti a ještě na tom vydělat, je investice do dluhopisů Uniprospe skvělým řešením.