Muž je predátor milující adrenalin

Připojištění extrémních sportů

Léto je odjakživa spojeno se zážitky a dobrodružstvím. Velmi intenzivně jsme toto prožívali jako děti, přičemž špetka nadšení pro věc zůstala do dospělosti mužské populaci. Chlapi jsou prostě samci, lovci a predátoři, kteří se nezaleknou před žádnou výzvou, byť by byla to byla výzva adrenalinová.

Aktivitě se meze nekladou

Ty nejsprávnější „grády“ lze bezesporu zažít při sportovních aktivitách. Teplo a hezké počasí k nim přímo vybízí. Jízda na kole, airsoft, inline, jízda v kajaku, jachting, plážový volejbal, badminton, windsurfing nebo vysokohorská turistika do 3500 metru se dají provozovat v tuzemsku i v zahraničí bez speciálních příplatků na cestovní pojištění. Rekreační sport v zahraničí, konaný na rekreační úrovni, bývá běžnou součástí dovolených na aktivní bázi nebo tematicky specializovaných pobytů.

Připojištění adrenalinových sportů

Bezpečí na prvním místě

Za vyšší level jsou pak považovány adrenalinové sporty. Patří mezi ně například bunjee-jumping, skoky na laně, šerm, potápění do hloubky 40 metrů, judo, karate, rafting, kanoistika na divoké řece nebo vysokohorská turistika s použitím pomůcek. Připojištění adrenalinových sportů sice zahrnuje 100% přirážku, ale také 100% jistotu, že budete (teď i potom) v bezpečí.

Když jde doslova o krk

Pakliže jste muž s velkým „M“ a ani v této fázi nemáte dost, vrhněte se s chutí do extrémních sportů. Připojištění extrémních sportů je téměř nutností, pakliže třeba chcete okusit kouzlo leteckých sportů, paraglidingu, parašutismu, skálolezectví, speleologie a potápění v obtížných podmínkách a v hloubce větší než 40 metrů hloubky. Pojištění rizikových sportů vám může v neočekávaných situacích doslova zachránit krk, a proto si sáhnete do kapsy ještě hlouběji. Cena za takové riziko je vyčíslena s 300% přirážkou.

Rekreační sport v zahraničí

Veškeré pojištění se dá uzavřít pohodlně z domova pomocí on-line aplikace. Ke smluvnímu produktu náleží nonstop asistence a pomoc v nouzi. Obecně vzato, cestovní pojištění myslí například i na ztrátu cestovních dokladů nebo doprovod v případě hospitalizace.