prodej nákladních vozidel

Prodej nákladních vozidel za skvělé ceny vám nesmí uniknout

Nákladní auta mají nespornou výhodu oproti vozidlům osobního charakteru. Jsou navržena tak, aby zajistila dostatek místa pro převoz prakticky jakéhokoliv materiálu, od sypkých směsí až po stavební prvky a těžkou, nadrozměrnou přepravu. Podle typu dodávky, tahače či valníku si můžete vylepšit podnikání, popřípadě se informovat, jak funguje výkup nákladních vozidel u zkušených odborníků na trhu, za jejichž prací stojí pozitivní recenze a široké portfolio zákazníků.

Dodávky a náklady auta do 7,5 tuny

Komfortní a zcela bezpečný prodej nákladních aut vám zajistí lídr na trhu se základnou v Praze. Dodávky předních značek za velmi atraktivní ceny jsou skvělou volbou pro malé podniky i drobné živnostníky. Dodávka v zánovním stavu je skvělou investicí také pro začínající firmy a soukromníky. Za 12 let praxe na trhu a více než 15 tisíci prodanými vozidly stojí čtyřčlenný tým řídící se Evropskými standardy se zaměřením na řízení prodejního i servisního procesu dle západoevropských standardů. Jejich cílem je představit špičkové služby a vozidla vysokého standardu a zcela tak vyhovět požadavkům zákazníků. Kromě prodeje a výkupu do svých služeb řadí též pronájem návěsu, popřípadě financování vybraných vozidel, a to pro soukromé osoby i firmy.

Značkové tahače za příznivou cenu

Velmi žádaný mezi spedičními společnostmi je Renault tahač, který patří mezi jasné favority mezi automobilkami. Renault si klade za cíl kvalitní vybavení kokpitu a perfektní zázemí pro řidiče. Tahače mají řadu funkcí a snadno na ně napojíte přívěs nebo návěs. Neváhejte, a pokud sháníte kvalitní užitkové vozy s různými vlastnostmi, třeba s chladicím boxem či sklápěcí korbou, obraťte se na specialisty na trhu a nechejte si poradit nejvhodnější řešení pro váš obchod. Obavy nemusíte mít ani v momentě, že vám chybí hotovost na vybrané vozidlo. Zprostředkovatel pro vás najde vhodné financování, jež je zároveň efektivní a nezatíží váš rozpočet.

Sdílet článek