Kvalitní plachty na auto pro pohodlné zazimování

plachty Štěpáník

Mít vlastní garáž pro automobil je určitě fajn. Pokud však chybí, nedá se nic dělat – vůz bude stát na čerstvém povětří a odolávat působení prachu, slunečních paprsků v létě i mrazu v zimě. Pokud každý den s autem jezdíte, patrně vám tento fakt nezpůsobí žádné trauma. Auto to musí vydržet. Jestliže ale chcete auto tzv. zazimovat, možná by stálo za úvahu mu pořídit slušivý obleček v podobě krycí plachty na auto, která ho před nepříznivým počasím bezpečně ochrání.

Jak správně auto zazimovat

Budete-li chtít svůj automobil na zimu odstavit a nejezdit s ním, je rozhodně vhodné ho pečlivě umýt a zbavit ho všech nečistot, které za dobu jeho provozu na něm ulpěly. Zazimovat auto, jež není garážované, lze za pomoci plachty, která ho celé přikryje. Nechcete-li si však poškrábat lak na něm, měli byste na vůz nejprve dát měkkou látky typu flanel a až teprve potom na ni umístit autoplachtu.

Autoplachty pro váš vůz

Kvalitními výrobky zásobuje trh už několik let firma Štěpáník. Její nylonové autoplachty se vyznačují dlouhou životností a praktickými samostahovacími gumami v přední a zadní části krycí plachty. Díky nim je možné krycí plachtu na vozidle snadno zafixovat. Není se také třeba bát silných poryvů větru, nimž by autoplachta neodolala. Pro úschovu zpětných zrcátek disponují plachty Štěpáník speciálními kapsami v přední části. K dispozici je také brašna, do níž můžete autoplachtu jednoduše sbalit a uložit v kufru vozidla nebo v garáži.

Firma Štěpáník vyrábí plachty pro ochranu vozů ve dvou velikostech – malé a střední. Pro výběr té správné velikosti byste měli znát hlavně délku vozidla. Nemůžete-li si z nich vybrat, nabízí vám firma službu, kterou určitě oceníte – vyrobí vám autoplachtu přesně na míru vašeho automobilu. Odpadne vám starost s tím, že by vámi vybraná velikost nepasovala.