Doživotní vyřešení problému vypadávání vlasů

transplantace vlasu

Patříte-li mezi nešťastlivce, kteří denně bojují s vypadáváním vlasů, našli jsme pro vás ideální řešení. Vlasy u mužů i žen jsou vizitkou jejich image a stylu. Bohužel se najde řada důvodů, proč bojujeme s vypadáváním vlasů, ať už to jsou dědičné dispozice, alopecie či nemoci oslabující organismus. Chcete-li mít opět krásnou hustou hřívu, vyzkoušejte nastřelení vlasů s doživotní zárukou! Implementace vlasů je zajišťována špičkovými odborníky v Turecku, takže vás čeká nejen nový život s nádhernými vlasy, ale také all inclusive servis během vaší cesty do Instanbulu a zpět. Nové vlasy máte na dosah!

Kvalitní a cenově dostupné provedení

Česká agentura s lékařským personálem sídlící v Praze spolupracuje s moderní klinikou v Turecku, kde se využívá těch nejmodernějších metod při transplantaci vlasů. Výsledkem HairExpert jsou maximálně husté vlasy pro přirozený vzhled. Předoperační i následné pooperační vyšetření včetně všech konzultací probíhá v Praze, přičemž po celou dobu v Turecku jsou vám k dispozici česky hovořící delegáti zajišťující váš komfort. Transplantace vlasů probíhá v lokální anestezii a je tedy naprosto bezbolestná. Během celé operace jsou průběžně podle potřeby podávána sedativa. Díky letité historii a obrovskému zástupu spokojených zákazníků budete v těch nejlepších rukou.

Začněte řešit problém s vlasy hned

Zdravě vypadající vlasy už nejsou pouze výsadou žen. Díky precizní práci nejlepších odborníků nemusíte věšet hlavu a smiřovat se se ztrátou vlasů. Začnete-li řešit svůj problém ihned, po operaci se vám vrátí nejen husté kadeře, ale také sebevědomí, díky němuž budete úspěšní, spokojení a šťastní. Za 3 dny v Istanbulu získáte zcela nový vzhled. Rekonvalescence trvá pouhých sedm až deset dní a pak už vás čekají jen obdivné pohledy všech okolo vás. Neváhejte a investujte do svého vzhledu, zdraví i sebevědomí!