Kdo stojí za moderním ozvučením škol a obcí

ozvučení

Představujeme vám firmu EL-MIK. Možná jste o ní neslyšeli, pravděpodobně jste však slyšeli zvuk, za kterým stojí. EL-MIK je totiž česká společnost, která se zabývá ozvučovací technikou. Mnohá města a obce, stejně jako například školy, využívají moderní síť bezdrátových hlásičů právě této firmy. V čem vyniká a kdy by se vám mohla hodit?

Za profesionalitou stojí téměř 30 let zkušeností

Firma EL-MIK vznikla v roce 1994 a její hlavní náplní byla už tehdy montáž, servis a oprava městských obecních rozhlasů. V současné době se kromě toho zabývá také výrobou této ozvučovací techniky, do níž promítla své mnohaleté zkušenosti. Pokud jako obec budete potřebovat rozhlas, dostanete od firmy EL-MIK to nejoptimálnější a cenově nejvýhodnější řešenívytvořené přesně na míru potřebám vašeho města.

Obce nejsou to jediné, co dokáže firma EL-MIK ozvučit

Společnost začínala sice u obecního rozhlasu, nyní však působí i v mnoha dalších odvětvích. Jejích služeb můžete využít například na školách, stadionech, při pohřbech, v kulturních domech, na vlakových i autobusových nádražích. A nejedná se jen o ozvučení. Firma EL-MIK dokáže kompletně vybavit telefonní ústředny a svou ozvučovací techniku doplnit kamerovým systémem. Stránka https://elmik.cz/produkty/ozvuceni-pro-skoly vám odhalí více.

Co může nabídnout školám?

Každá škola si v dnešní době zaslouží moderní školní rozhlas a zvonění hodin. I hlášení zpráv o přestávce může mít jinou úroveň, než na jakou jsme byli dříve zvyklí. Dnes je možné si navolit melodii či hudbu z adresáře a zkombinovat ji s čistým projevem.

Rozhlasová ústředna navíc zobrazuje přesný čas a přímo ve stanovenou dobu spouští navolenou zvukovou nahrávku. Více informací najdete na internetových stránkách společnosti https://elmik.cz/produkty/ozvuceni-pro-skoly.