Chytré veřejné osvětlení pro chytrou obec

Vezměte si, že dnes většinu věcí řídíme s pomocí elektroniky. Chytré technologie nám šetří čas, protože nemusíme tolik jezdit někam něco zařizovat jako naši předkové. Už ani nemusíme do ústředny, abychom tam zmáčkli nějaké čudlíky. Stačí vzít do ruky mobil, kde je aplikace, a vše ovládneme klidně z pohodlí našeho domova. 

Jak na chytré veřejné osvětlení?

Ať se nám to líbí, nebo ne, chytré technologie umí mnohdy „jednat“ lépe než člověk, protože rychleji věci vyhodnotí, aplikují leckdy lépe určité programy. Například chytré veřejné osvětlení můžete flexibilně korigovat dle potřeby. Intenzita světla se během roku, měsíce, ale třeba i týdne mění. Někdy například mlha nebo nepříznivé podmínky způsobí, že je hůře vidět než den před tím, nebo i poté. Díky ovládacím technologiím můžete nastavit intenzitu svitu každého svítidla. Dosáhnete tak co nejlepší úspory, navíc lze získat až 100% dotaci z Národního plánu obnovy na LED veřejné osvětlení. 

Elmik technologie 

Pokud jste představitel města či majitel například kulturního střediska, kam potřebujete umístit rozhlasové systémy, oslovte společnost Elmik. Ta působí na trhu skoro tři desítky let. Původně začínala jako montážní a servisní firma zabývající se servisem a opravou městských a obecních rozhlasů. Tyto služby dodnes poskytuje obcím, městům či soukromým subjektům. Nabízí dodávky a montáže bezdrátových a drátových rozhlasů, taktéž i velkoobchod či maloobchod s ozvučovací technikou (reproduktory, zesilovače, rozhlasové ústředny apod.). Poskytnou vám kompletní servis, od projektu, dodání a instalaci daných systémů. Díky mnohaletým zkušenostem nabízí to nejlepší na trhu s optimální cenou. Pokud tedy zvažujete, že pořídíte produkty z této sféry, svěřte se těm nejzkušenějším, kteří mají přehled.