Nelíbí se vám divoká inflace a chcete ochránit své finance?

Současná doba není příliš příznivá pro lidi, kteří se dostatečně nestarají o své těžce vydělané peníze. Na každém rohu totiž můžeme pozorovat stále rostoucí ceny, ať už se bavíme o potravinách, energiích, dopravě, nebo jakékoliv jiné oblasti. Chcete ochránit své prostředky před znehodnocováním? Investujte. Jak na to? 

Vhodná příležitost 

Zapomeňte na typické scény z filmů, kde zkušení makléři sledují nekonečné shluky čísel a údajů. Stejně tak ignorujte jejich otravné telefonáty, které velmi často slibují pohádkové zbohatnutí. V dnešní době si vše zařídíte velmi snadno sami s pomocí šikovných online platforem. 

Otázkou zůstává, jaká konkrétní příležitost se vyplatí. Někdo preferuje investice do zlata, jiný raději dividendové akcie, zatímco oblíbenou možností jsou i zajištěné úvěry do nemovitostí. Právě poslední zmíněná oblast poskytuje začínajícím investorům celkem snadný způsob, jak pojistit jejich finance. 

Až 14 % ročně

V tomto ohledu musíme zmínit pravděpodobně nejpopulárnější tuzemskou platformu v dané oblasti – Bondster. Tento systém vám umožňuje vložit finance do pestré škály nejrůznějších nemovitostí. Nemusíte přitom disponovat miliony, protože vám bohatě postačí několik stovek korun. Záleží jen na vás, jak moc chcete rozšířit své portfolio. 

Průměrné roční výnosy běžných osob na této platformě dosahují 10–14 %. Nemusíte přitom nonstop sledovat kdovíjaké pohyby na trhu. Stačí několik kliknutí a máte hotovo. Chcete přesnější představu, jak vypadají takové investice z dlouhodobého hlediska? Podívejte se na investice kalkulačka a ihned získáte inspiraci.

Zajímá vás, jak vlastně zajištěné úvěry do nemovitostí fungují? Přečtěte si šikovně napsané články, které najdete na webových stránkách Bondster. Ty vám vše vysvětlí.