Chraňte zdraví svých zaměstnanců – řešením jsou respirátory FFP2 s potiskem

Respirátory s potiskem

Česká republika je neustále v drtivém sevření korona viru. I přes přísné vládní restrikce se počet nakažených stále nesnižuje. Chránit se před nákazou je důležité, všichni se však nemohou zavřít doma na home office. Většina zaměstnanců se proto musí v práci denně strachovat, že se nakazí korona virem a přenesou jej na některého ze svých příbuzných. Asi nejlepším řešením v současné době jsou respirátory. Jsou praktické, dokážou účinně zabraňovat nákaze prostřednictvím kapénkové infekce a navíc je můžete opatřit firemním potiskem, takže se změní v propagační předmět, který zvýší povědomí veřejnosti o vaší firmě.

Respirátory FFP2 s potiskem

Pokud sháníte certifikované respirátory FFP2 pro své zaměstnance, určitě nesáhnete vedle, pokud využijete produktů od firmy Bluearrow.cz. Jejich produkty splňují i ta nejpřísnější kritéria pro respirátory FFP2. Jsou vyrobeny z pětivrstvé netkané textilie, která zachytí 95 % mikroskopických částeček poletující vzduchem až do velikosti 0,6 mikrometrů. Oproti jiným respirátorům má však ještě další výhodu – u Bluearrow.cz vám objednané respirátory opatří potiskem – můžete na nich mít své logo, obrázek nejprodávanějšího výrobku, firemní slogan, nebo kompletní barevný potisk podle vašeho vlastního designu.

Respirátor s potiskem je levný a efektivní způsob propagace firmy

Respirátory s potiskem ochrání zdraví vašich zaměstnanců a sníží nemocnost ve vaší firmě. Ovšem nejen to – kvalitní barevný potisk promění každý z respirátorů v reklamní plochu, která bude propagovat vaši firmu, kdekoli si je vaši zaměstnanci nasadí. Jelikož dnes musíme nosit respirátory takřka všude, vaši zaměstnanci si je budou na sebe brát i ve volném čase, a na každém kroku tak propagovat vaši značku – a to se rozhodně vyplatí.