Regály, přepravky a dílenský nábytek jako nezbytné vybavení vaší dílny doma i v zaměstnání

Dílenský nábytek

Základem kvalitně odvedené práce je také pořádek na pracovišti. Můžete mít ruce ze zlata, ale když okolo sebe nebudete mít řád a každou věc budete muset hledat, pracovat se vám dobře nebude. Každý předmět by měl mít své místo, kde ho vždy najdete. Jaká je nabídka regálů, přepravek a dílenského nábytku, které vám s udržováním pořádku pomohou?

Praktické regály s vysokou nosností

Regály jsou praktickým nábytkem do dílny, průmyslových provozů stejně jako do garáže. Jejich konstrukce je natolik pevná, že unesou i velkou hmotnost. Zajímavým řešením je trubkový systém, jenž je flexibilní a který lze přizpůsobit vašim potřebám. Z trubek můžete vytvořit nejen regály, ale i pracovní stoly či vozíky. Jednotlivé trubky jsou potažené plastem na bázi pryskyřice a vnitřek je ošetřen antikorozní vrstvou. Nebo můžete vsadit na nerezové provedení. Ke všem trubkám je k dispozici také praktické příslušenství – například kovové spojky nebo válečkové dráhy.

Plastové přepravky jsou spolehlivé a odolné

Problém s ukládáním předmětů a materiálu vyřeší plastové přepravky. Vyrábějí se v různých velikostech i typech, díky čemu mají pak upotřebení třeba v potravinářství, v zemědělství i průmyslu či obchodech, ale najdete pro ně místo určitě i v domácnosti. V nabídce jsou kovové přepravky i skládací a kónické přepravky. Ty transparentní se hodí zejména do prostředí obchodů a butiků. Protože jsou plastové přepravky vyrobené ze zdravotně nezávadného materiálu, je možné je použít pro uložení potravin. Běžně je najdeme třeba ve výrobě cukrářských výrobků.

Bytelný dílenský nábytek

Dílenský nábytek se vyrábí nejčastěji z kovových částí, díky čemu je bytelný a jeho konstrukce pevná a odolná i vůči mechanickému působení. Najde uplatnění zejména v dílnách, kde jsou potřebné dílenské stoly a ponky či vozíky se zásuvkami. I na dílně se využívají k práci počítače, které by měly chránit kovové skříně na PC.