Chcete vyčnívat z davu? Tyto pánské kalhoty budou tou správnou volbou

pánské kalhoty

Jistě jako správný muž dnešní doby chcete vyniknout a ne zapadnout v davu. K tomu vám samozřejmě dopomůže váš vzhled, jehož nedílnou součástí je vaše oblečení. Pokud si myslíte, že si vystačíte s jedněmi džínami, ke kterým budete jen střídat trička či košile, jste na velkém omylu. 

Různé kalhoty pro různé příležitosti 

V dnešní době již u svého outfitu musíte přemýšlet i nad kalhotami, nejen oblečením horní části těla. A pánské kalhoty dostupné na Bolf.cz vám rozhodně s výběrem pomůžou. 

Pro sport i do města 

Pokud se chystáte do posilovny nebo na jiný sport, rozhodně zvolte tepláky. Jsou pohodlné a na cvičení ideální. Vybrat si můžete z několika různých střihů i barev, ať už už dáváte přednost jednobarevným či s potiskem, tmavým nebo neonovým. Výběr je opravdu široký. Do města si tepláky můžete vzít samozřejmě také, dnešní móda to dovoluje. Jestli je ale raději chcete nechat jen do té posilovny, můžete do města zvolit například uvolněné joggers. Jsou z měkké látky a jsou tak opravdu pohodlné. Díky slim fit střihu se skvěle hodí právě do víru města. I když jsou inspirovány sportem, jejich celkový styl je posouvá k městské módě. Kromě joggerů z bavlny s příměsí syntetické látky můžete zvolit hit poslední doby, a to joggery z džínoviny.

Co se týká barev, vybírat můžete nejen z klasických, jako je šedá, černá a hnědá, ale volit můžete i pestřejší barvy, například červenou, modrou, zelenou nebo žlutou, případně maskáčový potistk. Jestliže se nemůžete vzdát svých oblíbených kapsáčů, nemusíte litovat. I na vás výrobci joggerů mysleli a a nechali jimi inspirovat. Stejný účel můžou plnit také baggy kalhoty se sníženým sedem, které jsou ještě o něco pohodlnější. Jsou symbolem steet stylu a jejich charakteristický vzhled si už asi navždy budeme spojovat s rapery a tak trochu rebelstvím. Díky svému střihu opticky snižují postavu, proto budou nejvíc slušet vysokým mužům. Snížený sed však také umí skvěle skrýt i různé nedostatky postavy. Pří výběru barev se opět nemusíte nijak omezovat. A to, ať už máte raději klasiku v podobě šedé či černé, nebo dáváte přednost něčemu pestřejšímu. 

Na party i do divadla 

Na večerní party pak můžete obléci například džíny nebo chino kalhoty. Kalhoty chinos by rozhodně neměly chybět v šatníku žádného muže. Díky univerzálnímu střihu se dají nosit opravdu téměř kamkoliv a kdykoliv. Můžete jimi nahradit méně pohodlné džíny. Když k nim oblečete tričko, můžete v nich vyrazit do města nebo na party. Vyměníte-li ale tričko za hezkou a vyžehlenou společenskou košili, můžete na důležitou večeři. Se sakem a kravatou dokonce i do divadla. Stačí jen zvolit tu správnou barvu a barevnou kombinaci a hotovo. 

Znáte svou velikost? 

Při výběru kalhot nezapomeňte správně zvolit svou velikost. To, že nosíte například L, neznamená, že si L koupíte ve všech obchodech. Ale nebojte se. E-shopy mívají k dispozici tabulky, podle kterých správně určíte, jakou velikost si koupit. Obvykle budete potřebovat znát míry svých kalhot, a to obvod pasu, délku od pasu k rozkroku, délku nohavice od pasu dolů a od rozkroku dolů. Na základě těchto mír už z tabulky svou velikost vyčtete.