Újma na zdraví se dá úspěšně řešit

odškodnění

Děje se to každý den, často kolem nás, a dokud se něco nestane nám, necítíme žádné riziko. Řeč je o poškození pacienta, dopravních nehodách a úrazech, jež se dějí dnes a denně. A my často vůbec netušíme, jak se k situaci postavit a vyjít z ní jako vítěz, nebo alespoň ne jako poražený. V ten moment je nezbytné obrátit se na odborníky, kteří mají praxi, přesně vědí, o čem je řeč.

Již od roku 2013 pomáhá 1Zdravotní právě s takovými situacemi, ať už se jedná o úrazy či odškodnění – dopravní nehody. Na tuto stabilní společnost se může obrátit kdokoliv, kdo utrpěl různé formy újmy na zdraví. Firma se orientuje na odborné poradenství ve složitých životních situacích, zajištění právního zastoupení a pomoc v celém procesu vymáhání odškodnění. Konečně se můžete obrátit na někoho, kdo celé problematice rozumí a pomůže vám!

Pracovní úraz či nehoda

Ať už se vám stane pracovní úraz na pracovišti, či snad dopravní nehoda, nesmíte zapomínat na všechna pojištění a sjednané služby, které vám právě v tuto chvíli mají vyjít vstříc. Jenže pojišťovna vystupuje jako vaše protistrana a často se snaží najít pochybení právě na vaší straně. Může vás stát spoustu sil zjistit od protistrany další možnosti a nároky, které jste ještě neuplatnili, popřípadě můžete uplatnit alespoň částečně. Mnohdy se vlastně vůbec nedozvíte, co smíte, co nemůžete, na co máte nárok a čemu se raději vyhnout obloukem. Proto je právní zastoupení odborníky ideální. Zvláště při odškodnění po dopravní nehodě, kdy v šoku mnohdy nevíme, jak se vůbec zachovat.

Stále častější případy

Na 1Zdravotní se obrací lidé i s dalšími požadavky. Zkouší třeba získat rentu, nebo chtějí odškodnit za újmu při nesprávném odběru vajíček při darování. I to může mít obrovské, až fatální následky na vaše zdraví a znemožnit vám v budoucnu počít dítě. Nejen s těmito případy se denně setkávají odborní specialisté z 1Zdravotní, společnosti stojící na straně spravedlnosti a bojující za to, na co má jejich klient skutečně nárok.