Orava Crater– nová generace přenosných reproduktorů

Crater

Bluetooth reproduktory jsou na trhu již nějaký ten pátek a jejich popularita stále závratně roste. Není divu – hudba totiž byla vždy o sdílení s přáteli, ale kvalitního hudebního zážitku dosáhnou vestavěné reproduktory telefonů a notebooků jen stěží. Pro ty, kteří chtějí hudbu přehrávat v téměř studiové kvalitě, připravila Orava zbrusu novou sérii bezdrátových reproduktorů Crater, která uspokojí i náročné uživatele.

Přehrávejte kdekoliv a kdykoliv!

Nová generace přenosných reproduktorů Orava Crater je výborným řešením pro každého cestovatele, sportovce či milovníka adrenalinových outdoorových aktivit. Celkově v této řadě najdete tři reproduktory o rozdílných výkonech a velikostech – Crater 1, Crater 2 a Crater 3.

Již na první pohled je patrné, že Crater je zařízení do nepohody. Je konstruován tak, aby vydržel i ty nejnáročnější podmínky v terénu. Celé tělo reproduktoru je oválné s oblými hranami pro pohodlné držení v ruce. Pogumovaná úprava zajišťuje perfektní ochranu proti pádu, nečistotám, stříkající vodě či mechanickému poškození. Nemusíte se tak bát reproduktor používat na cestách, v nepříznivém počasí nebo u bazénu. Co se týče designu, můžete vsadit na klasickou černou, avšak nechybí i jiné barevné varianty.

Obsluha reproduktoru je velmi jednoduchá, pouze jej přes rozhraní bluetooth připojíte k telefonu či tabletu a můžete začít přehrávat. Absence fyzického připojení je velkou výhodou, díky které vás již nic nebude limitovat.

Dopřejte si kvalitu

I přes své menší rozměry dokáže Crater ze sebe vydat doslova koncert se silnými basy a neuvěřitelnou hlasitostí. Je to zcela novou konstrukcí, která definuje ideální poměr mezi velikostí, kvalitou zvuku i výdrží baterie. Výsledkem je čistý, hutný zvuk, s bohatými basy. Crater je navíc obohacen o technologii, díky které je téměř eliminováno zkreslení (méně než 1%). Náročnější uživatelé jistě ocení možnost propojit dva a více reproduktorů a užít si tak dynamický zvuk ve stereo módu. Všechny reproduktory jsou také vybaveny Li-on baterií s velkou kapacitou, kterou jednoduše pro opětovné používání stačí nabít pomocí miniUSB konektoru.

v čem se tedy jednotlivé typy zařízení liší?

Crater 1 je zlatým středem celé série. Se svými rozměry 6,7 x 6,8 x 17 cm a váze 450 g se pohodlně vejde do kapsy i jakéhokoliv zavazadla, aniž by překážel. Jeho výkon 2 x 5 W umožňuje i poměrně malému tělíčku vydat neuvěřitelnou hlasitost. Potěší vás i vysokokapacitní baterie, která umožní plynulé přehrávání až osm hodin. Crater 2 s rozměry 28,5 x 14,2 x 14,2 cm je větším bratříčkem prvního modelu. Velikost se odráží i na výkonu – 25 W (RMS), 2 x 2,5 W + 2 x 10 W subwoofer vám naservíruje hudbu v téměř studiové kvalitě a s náležitou hlasitostí. Tento reproduktor je cenným společníkem pro milovníky stanování, pro časté rekreanty či na různé oslavy a akce v přírodě, kde není přístup k elektřině. Se svou hmotností 1,9 kg se do kapsy sice nevejde, avšak v balení je obsažen praktický popruh na přenos zařízení. Vestavěná baterie poskytne zábavu na osm hodin. Malý a kompaktní Crater 3 potěší zejména sportovce či příznivce outdoorových aktivit, kteří ocení zejména miniaturní rozměry 10,2 x 11,0 x 4,4 cm a hmotnost 181 g. Reproduktor se snadno přenáší a vejde se takřka kamkoliv, takže nebude překážkou v pohybu. Zařízení je také opatřeno poutkem, tudíž jej můžete pověsit na krk či připevnit k batohu. V balení je také přibalen držák k bicyklu. Přidanou hodnotou je vestavěný mikrofon, který vám umožní obsluhovat váš telefon pomocí hlasu, či si vyřizovat příchozí hovory bez přerušení právě prováděné činnosti. Reproduktor disponuje vestavěnou baterií, která se nabije za pouhé dvě hodiny.

Více informací najdete na webu http://oravaspeakers.cz/ .

A s vánočními dárky si už nemusíte lámat hlavu.