expresní kurýrní služba

Nestíháte? Oslovte kurýra

Máte někdy nutkavou potřebu se naklonovat? Věřím, že čas od času se nám to stane všem. Záchvat úzkosti, stresu a potřeba být na několika místech najednou hraničí s infarktem. S koncem roku tyto pocity někteří z nás prožívají daleko intenzivněji, zvlášť, když potřebujete doručit zboží, materiál či dokumenty na různá místa. Za normálních okolností to třeba zvládnete i sami, ovšem někdy je dobré čas využít smysluplněji, proto byste měli oslovit kurýra.

Kurýr doručí zásilku i do Anglie

V rámci našich hranic asi není problém doručit zásilku pro nikoho. Trošku se mění situace, když balík potřebujete doručit během jednoho dne třeba na Slovensko. Kurýrní služba Praha garantuje nejen včasné a bezpečné doručení zásilky po ČR, ale nebojí se vyrazit i za hranice. Myslíte si, že doručit balíček do 24 hodin do Londýna zvládne jen James Bond? Pak jste na omylu. Protože právě pražský kurýr mu bude v patách. Do Londýna a jiných vybraných míst doručí zásilku do 24 hodin, do částí Anglie vámi zvolených pak do 48 hodin.

Každé doručení má svá pravidla

Expresní kurýrní služba může být skutečně expresní jen, když dodržíte i vy jako zákazník jistá pravidla. Pokud chcete zásilku doručit tentýž den, je nutné ji přivézt do desáté hodiny dopolední do zákaznického centra v Praze. Pak je úspěch doručení v den podání zaručen, a to i adresátům na Slovensko.

Potřebujete zásilku doručit urgentně či o víkendu?

V nabídce kurýrních služeb lze najít i víkendové doručení zásilek a takzvaný Direct servis. Váš balíček bude doručen v sobotu a v neděli za předpokladů, že objednávku vytvoříte v pátek nejpozději do osmnácté hodiny večerní. Speciální služba a leckdy velmi užitečná se skrývá pod již zmíněným názvem Direct servis. Kurýr od vás převezme balíček a instrukce o doručení, zásilka bude adresátovi doručena bezprostředně po uražení vzdálenosti, která vás dělí. Je mnoho možností, jak můžete využít kurýrních služeb a ušetřit tak svůj čas.

Sdílet článek