Nové kousky do vašeho moto šatníku

moto kalhoty

Nadšení motorkáři určitě sledují nejnovější kolekce předních značek a pořizují kvalitní a detailně propracované modely bund i nohavic. Právě teď si můžete vybrat i ze zajímavě řešených modelů nohavic z kombinace kevlaru a strečových prvků. Jeansové kalhoty na motorku jsou laděny do sportovního střihu a polichotí vaší postavě. Pánské kevlarové kalhoty si zachovávají civilní vzhled, příjemně se nosí a zároveň vám poskytují maximální bezpečí díky certifikovaným chráničům.

Bezpečnost především

Známé heslo bezpečnost především platí na vozovce dvojnásob. Patříte-li do skupiny celoročních motorkářů, potřebujete kvalitní moto oděvy s funkčními vlastnostmi a použitím špičkových materiálů. Kevlarové kalhoty na motorku nabízí svobodný pohyb díky flexibilním panelům nad koleny a též kombinaci materiálu denim s elastenem, díky níž jsou jeansy strečové. V oblasti sedu, na hýždích, kolenou a vnější části stehen je tkanina podšita aramidovou textílií (kevlarem), žáruvzdorným a vysoce pevným materiálem. Chrániče použité na bocích a kolenou jsou snadno vyjímatelné, čímž se stává z nohavic model džínů na běžné nošení. Proto v nich neváhejte vyrazit třeba do práce nebo na delší procházku. Moto kalhoty jsou vybaveny pěti praktickými kapsami a krátkým zipem pro rychlé sepnutí s bundou.

Ideální rifle do parného léta

Kalhoty nejsou opatřeny membránou, potěší vás proto v létě dobrým odvětráváním. Sportovní střih a civilní vzhled si oblíbí všichni jezdci, pro něž je důležitý komfort a kvalita. Za skvělou cenu si nyní můžete vybrat svou velikost kalhot a vylepšit svůj stávající moto šatník o povedený kousek, který vás nikdy neomrzí. Cestujte bezpečně, pohodlně a pod oblíbenou značkou nabízející oblečení pro jezdce.