fitness praha 9

Jak na správné cvičení v posilovně

Prošli jste kolem zrcadla a padlo konečné rozhodnutí o vylepšení postavy? Dostat se do výborné formy vyžaduje nejen dostatek pevné vůle, ale i dodržení některých pravidel, abyste nenaděli svému tělu více škody než užitku.

Efektivně už od začátku

Začátečníci dělají chyby skoro všude. K výjimkám nepatří ani posilovna Praha, kde se sejde vždy dostatek nadšenců. Když se do něčeho vrhnete s dostatkem elánu, rádi uvidíte výsledky brzy. Nevyplatí se však přehánění a přetrénování. Svaly vyžadují odpočinek, aby měly čas regenerovat a růst. Od netrénovaných svalů neočekávejte extra vysokou výdrž. Musí si postupně zvykat. Když si nenecháte poradit, budete muset bojovat se svalovou bolestí a horečkou. Přepínání se vám nemile vymstí. I v tomto případě platí všeho s mírou. Malé pokroky vám udělají též dost radosti. Hlavně myslete na správnou techniku a zdvihejte zátěž, kterou unesete. Jednotlivé tréninky zakončete protahováním, strečinkem, saunou nebo masážemi.

Moderní fitness Praha se špičkovým vybavením

Posilovna Praha 9 disponuje zkušenými trenéry, kteří vám pomohou zvládnout správnou techniku cvičení. Jen tak brzy docílíte lepších výsledků. Energii dobijete nejen v příjemném interiéru, ale také v jedinečné venkovní posilovně na čerstvém vzduchu. Fitness Praha 9 nabízí také skupinové lekce, kde zformujete postavu a vylepšíte problémové partie. V moderním centru nenajdete jen kvalitní posilovací stroje, ale také několik sálů určených k různým druhům sportovních aktivit. Nechybí aerobní sál, kardiozóna, lifterna, sál na bojová umění. Ženám určitě přijde vhod novinka v podobě lekcí posilování problémových partií. Chuť vás neopustí díky správné motivaci. Nadšení prospěje hlavně při hodině na kruháči, kde sice skoro vyplivnete duši, ale po vysoké námaze přijde ten nádherný pocit uvolnění a zvládnutí!

Sdílet článek