Jak minimalizovat hluk na pracovišti?

Tlumiče hluku

Výrobní provozy a pracoviště velmi často doprovází nadměrný hluk. Přitom je velmi důležité dodržet zákonem stanovené limity pro maximální hlukovou hladinu. Hledáte ideální protihluková opatření také do své společnosti? Obraťte se na zkušené lídry na poli akustiky, kteří nabízí cenově zajímavé tlumiče hluku i protihlukové kryty. Vždy se řídí parametry a individuálními požadavky společností. Díky letitým zkušenostem vám umí poradit, jak vyřešit a instalovat protihlukové stěny či zástěny do průmyslových zařízení, popřípadě eliminovat hluk páry a pojistných či redukčních ventilů.

Efektivní řešení pro váš podnik

Tlumiče hluku jsou výhodnou investicí do kvalitnějšího pracovního a též životního prostředí. Vaši zaměstnanci ocení protihlukové zástěny, jež oddělují jednotlivé vnitřní prostory a zároveň se dají použít i ve venkovním prostředí. Bez tlumičů hluku se dnes již neobejde žádný podnik, kde se pracuje s hlučným vybavením a těžkou technikou. Vy si můžete domluvit přesné parametry tvaru, velikosti i skladby protihlukového opatření. K tomu je nezbytné provést měření hluku a zjistit, jak hluk převyšuje nařízenou normu. Další možností je protihluková izolace, která je instalována odborně a snižuje hluk v průmyslových oblastech. Tato izolace oproti klasickým protihlukovým zástěnám není vhodná do exteriéru, používá se pouze uvnitř, a to ze zejména pro zachování pracovní hygieny bez zbytečného hlukového zatížení vašich zaměstnanců a pracovníků. Měření hluku se pak provádí na základě akustické studie, kdy jsou vypracovány odborné analýzy a následně navržena optimální řešení.

Chytré řešení pro vás i vaši peněženku

Jestliže váš provoz vyžaduje protihluková opatření, vnímejte jeho profesionální instalaci jako krok dopředu a investici s okamžitou návratností. Vyvarujete se tak zbytečného ruchu, což ocení nejen pracovníci, ale také okolí kolem vás. Protože kvalitní a příjemné pracoviště si zaslouží doopravdy každý.