Hi-Fi elektronika, která zaujme náročné fanoušky kvalitní hudby

Audiovector

Někdy se místo věcných dárků sejdou pod vánočním stromkem finance. Co takhle je využít pro nákup něčeho zajímavého do vašeho bytu? Jestliže patříte mezi fanoušky dobré muziky, určitě si potrpíte na kvalitní reprosoustavy, jež zvýrazní požitek z hudby. Není nad to se posadit do oblíbeného ušáku a pustit si svoji oblíbenou skladbu.

Sonus Faber Sonetto II

Vsadit na kvalitu se rozhodně vyplatí. Proč byste měli chtít Sonus Faber Sonetto II? Třeba proto, že tato regálová reprosoustava překvapí dynamikou a schopností zahrát i hluboké basy, přestože má malý objem. Ten není na překážku, což je dáno i zajímavým řešením basreflexu, jenž je vyvedený směrem dolů a ústí štěrbinou ve spodní desce. Jako u všech modelů této řady má ozvučnice půdorys ve tvaru loutny. Tím dochází k omezení vnitřních rezonancí a k lepšímu zážitku z poslechu hudby.

Reprosoustava Sonus Faber Sonette II bude ozdobou interiéru. Její design je ve stylu dřevěné dýhy a kůže. Logo Sonus Faber je pak viditelně vsazeno v horní desce. Na další informace k reprosoustavě se můžete podívat na https://www.avcenter.cz/Sonus-faber-Sonetto-II-d6508.htm.

Audiovector R3 Avantgarde

Pražské AVCenter.cz se zaměřuje na sortiment kvalitních reprosoustav, které ocení každý náročný milovník dobrého poslechu, jenž se nespokojí jen tak s něčím. Dánský výrobce Audiovector uvedl na trh svůj nejnovější produkt – R3 Avantgarde. Přináší moderní technologie i materiály, které ve výsledku nabízejí reproduktor bez zabarvení zvuku a dynamických limitů, jež si lze vychutnat klidně i v místnosti průměrné velikosti. Na https://www.avcenter.cz/Audiovector-R3-Avantgarde-orech-d7195.htm jsou k uvedené reprosoustavě další podrobnosti, s nimiž se můžete seznámit.

AVCenter.cz nabízí k osobnímu prohlednutí zboží showroom v Praze s bezbariérovým přístupem. Jestliže se rozhodnete přímo na místě, že zboží zakoupíte, zaplatit lze i platební kartou. Pro turisty je k dispozici tax free. Produkty je ovšem možné zakoupit také prostřednictvím internetového obchodu, což je zvláště potěšující informace pro mimopražské zákazníky.