Elektronické cigarety: Svět nekonečných chutí a vůní

Cigarety tu jsou odnepaměti. Víte, že už staří indiáni si balili špalíčky, které naplňovali různými sušinami? Za první republiky pak byla cigaretová špička nezbytným doplňkem. V dnešní době moderních technologií máme možnosti mít cigaretu více příchutí, navíc se nemusíme starat, čím si ji zapálíme. 

Elektronická cigareta Elfbar – elegantní řešení kouření

Klasické cigarety umí být návykové. Když se vám nedostane pravidelné dávky popotahování kouře, nemůžete žmoulat v ruce oblíbenou tyčinku, začnete být nervózní. Nosit cigarety u sebe můžete, je zde však několik „ale“. Klasicky zapálený tabák zrovna moc nevoní, takže není vítán v uzavřených prostor. Zapáchá vám oblečení, vlasy, z úst vám jde nepříjemný dech. Dříve byly cigarety jistým společníkem při různých příležitostech, dnes jsou však vytlačovány na okraj jako symbol nezdravého způsobu života. Nahrazují je e-cigarety. Víte, co je elektronická cigareta Elfbar

Elektronické cigarety Elfbar 

Elektronické cigarety napodobují klasické cigarety, takže přechod na ně je snadný, jelikož evokují původní variaci tabákového výrobku. Kvalitní elektronické cigarety Elfbar (https://elfbars.cz) obsahují až o 99 % méně škodlivin. Neprodukují toxické látky, jež vznikají hořením, což je průvodní jev klasických cigaret. U e-cigaret se náplň pouze odpařuje, nezapáchají, proto jsou tedy tolerované ve většině uzavřených prostorách. Dále nezpůsobují skvrny, ani žloutnutí zubů. Uvítáte jejich variabilitu, jelikož jsou k dostání v mnoha provedeních se stovkami druhů příchutí, od ovocných přes imitace tabáku až po specifické chutě. Konkrétně jednorázová elektronická cigareta Elfbar se nenabíjí, neplní, má kapacitu baterie 550mAh, což vyjde na minimálně 600 potáhnutí. Toto odpovídá množství asi dvou balíčků cigaret. E-cigarety navíc obsahují 2 % nikotinu, což je zlomek toho, co najdete v klasických cigaretách. Jak vidíte, elektronické cigarety vám nabízí nejen pestrý výběr chutí, ale i možnost užívat si vaši neřest zdravěji.