Únikovými hrami v Praze nadchnete muže v jakémkoliv věku

Únikové hry v Praze

Hledáte vhodný dárek za vysvědčení pro Vaše syny a ráda byste při jeho výběru byla tentokrát originální? Překvapte je mile poukázkou na jednu z nejpopulárnějších únikových her Praha.

Kouzlo únikové hry The Chamber

Úniková hra The Chamber je plná napětí, zábavy i důmyslné taktiky. Hráči jsou v této hře nuceni vzájemně spolupracovat. Úniková hra The Chamber přinese spoustu tajemna i skrytých záhad. Únikové hry jsou založeny na principu počítačových her, v nichž musí hráč uzamčený v místnosti nejprve prozkoumat své okolí, aby se dostal pryč. Nadšení z ní budou především ti, kteří rádi hrávali počítačovou hru Adventure. Tato hra propojuje prvky napínavé detektivky, thrilleru, hororu i dobrodružného filmu. V tajemných místnostech na Vás čeká řešení nejrůznějších úkolů i překonání nástrah. Témata jsou odvozeny z různých dobrodružných filmů a videoher. Maximální počet účastníků jedné hry je šest osob. Vaše děti tak sebou budou moci vzít i své nejlepší kamarády nebo někoho z rodiny.

Jaké připravit překvapení pro ostatní členy rodiny?

Na internetovém portále Firmy na zážitky najdete také bohatou inspiraci na dárky pro ostatní členy Vaší rodiny. Koupit zde www.firmanazazitky.cz/prekvapeni/ můžete třeba dárek pro Vašeho partnera nebo třeba Vaše rodiče. Při výběru dárku pro Vašeho muže, dědečka, tatínka nebo bratra nezapomeňte nahlédnout do sekce dárky jen pro muže. Zapomínat byste neměla ani sama na sebe a čas od času se odměnit netradičním zážitkem v podobě luxusní masáže nebo relaxačního zážitku. Jako překvapení pro Vás a Vašeho partnera můžete k výročí připravit luxusní noc v Žižkovské věži. Z výšky šedesáti šesti metrů, v níž se nachází luxusně zařízených pokoj, budete mít exkluzivní výhled na celou Prahu. K dispozici budete mít po celý pobyt digitální-vizuální výbavu s luxusně vybaveným mini barem.