Slevy v okolí

Slevy 50 %, 60 %, ale i 90 %

Jistě vám neunikl poslední trend českého internetu – slevové portály. Slevové portály nabízejí až 90 % slevy na služby či produkty, které si zakoupí více lidí. V takovémto množství slev je jistě velice nesnadné vybrat si tu pravou. A proto je tu agregotor.cz, který všechny slevy přehledně řadí na mapě.

Lymfatická masáž za 1/3 původní ceny

Nyní si už můžete dopřávat luxusní masáže i vy. Lymfatická masáž je totiž levnější o 2/3. To už je pořádná porce slevy, a proto byste si ji neměli nechat ujít. Lymfatická masáž začíná masírováním uzlin v krku, kde je centrála mízního systému. Následně se přechází k masáži dalších oblastí mízního systému. Relaxační zážitky a obzvláště lymfatická masáž je na slevových portálech velice oblíbená.

Seskoky padákem pro celou rodinu

Také máte takové šílené pohnutky, které vás nutí vyskočit si z letadla z výšky 4 000 metrů nad mořem. Je to určitě šílený nápad, který se nebojte zrealizovat. Seskok padákem je jeden z nejfantastičtějších zážitků, které kdy v životě prožijete. Nyní si tento adrenalinový dárek můžete užívat za obrovské slevy.