Podpora erekce – vše je o psychice

Velmi častým problémem u mladších mužů je strach ze selhání v posteli. Mají strach z toho, že jejich penis změkne v nejméně vhodném okamžiku. Příčinou selhání bývá strach nebo stres. Erekce je totiž řízená mozkem. Ten reguluje odtok i přítok krve. Jakmile se objeví na obzoru nějaká stresová situace, mozek vyšle jasný signál tělu – je třeba zvýšit prokrvení svalů, které slouží k útěku – tento jev je zřejmě v člověku zakořeněný od dob, kdy bylo právě správné prokrvení těchto svalů mělo zásadní podíl na tom, zda člověk úspěšně dokázal utéci do bezpečí.

Proč dochází k opadnutí erekce?

Díky této činnosti mozku se však správně neprokrví (pro mozek) jedna méně důležitá část vašeho těla – penis. Dojde tak ochabnutí erekce (tzv. erektilní dysfunkce). Když už jednou dojde k selhání, mozek se ujistí, že strach byl oprávněný. A příště se bojí znovu. Jediné řešení této situace spočívá v odstranění strachu. Pokud máte podvědomý strach, využijte přípravky na podporu erekce. Ty vám pomohou překonat váš psychický blok. Je nepravděpodobné, že se problém vyřeší sám, můžete se třeba i snažit, ale nebude se vám dařit získat zpět ztracenou sebedůvěru.

Přípravky na podporu erekce

Přípravků, které slouží jako podpora erekce, existuje dnes na trhu spousta. Některé jsou pouze na předpis, jiné jsou volně dostupné. Volně dostupným přípravkem na podporu erekce je Erectan. Erectan navíc nemá žádné známé nežádoucí účinky. Můžete si jej zakoupit v lékárnách i na internetu. Při objednávce po internetu vám bude zásilka odeslána v neprůhledné bílé krabičce bez označení výrobku. Tím je zaručena maximální diskrétnost.