Není plachta jako plachta

Plachty

Dostavujete dům a před zimou nestihnete upravit zahradu? Vzbuzuje to ve vás pocit neklidu? Chcete se zabydlet bez pohledů zvědavých sousedů? Váš problém hravě vyřeší stínící sítě na ploty. Tyto sítě jsou vyráběny z velice kvalitního vlákna v zelené barvě. Celou zimu budou neochvějně střežit vaše soukromí. Jsou prodyšné, odolávají větrným nárazům, dešti i sněhu. Přes léto vám stínící sítě poskytnou ochranu před UV zářením. Manipulace a jejich instalace je jednoduchá. Stačí změřit váš plot a poslat objednávku na PEplachty.cz. Proč zrovna tam? Protože společnost Plachty Petr Štěpaník vyrábí a prodává plachty a stínící sítě na českém trhu již od roku 1995. Během dvaceti let pochopili a ví, co zákazník potřebuje a dokáží mu vyjít vstříc.

Mobilní garáž i kůlnička na dříví

Někteří z vás nepotřebují sítě na plot, a tak asi přemýšlí, k čemu lze výrobky od PE plachet využít. Jejich výrobky nadchnou především muže. PE plachty totiž vyrábí zakrývací plachty na auta. Bydlíte v bytovce a postrádáte garáž? Autoplachty jsou opatřené fixační gumou. Firma vám plachtu vyrobí na zakázku podle velikosti vašeho auta. Autoplachta vám garáž alespoň v těch nejdůležitějších věcech nahradí. Ochrání váš vůz před nepřízní počasí, zabraňuje vzniku koroze a nedovolí vandalům poškodit lak vaší karosérie.

Zakrývací plachty najdou své místo i na vaší zahradě nebo ve vaší firmě. Materiál schovaný v těchto plachtách zůstane suchý a nepoškozený i za velmi špatného počasí. Proto jsou plachty perfektní na uskladnění topného dřeva nebo na zazimování stavebního materiálu.

PE plachty myslí na vaši bezpečnost

V nabídce firmy pana Štěpaníka najdete i jeden zdánlivě neočekávaný produkt. Tím produktem jsou reflexní vesty. Proč v povinné výbavě mít právě jejich vesty? Jsou vyráběny přesně podle evropských norem viditelnosti a splňují kritéria certifikátu CE. Využít je můžete i při sportu nebo na procházce. Pro praktický přenos jsou baleny v malých taštičkách. Velikost je univerzální a lze ji upravit bočními pásky. Navíc jsou za velmi příznivou cenu.

Společnost nabízí jen kvalitní plachty vyrobené z vysoce odolného nylonu. Cena je přímo úměrná vlastnostem použitého materiálu, díky kterému vám plachta vydrží celý život.