Nejlepší krmivo pro psy – jak ho poznat?

Hledáte vhodné krmivo pro svého čtyřnohého přítele? Nechcete mu dávat nekvalitní granule, které jsou běžně k dostání v supermarketech? Pak děláte dobře a začněte granule nakupovat na internetu, protože právě zde se vám dostane nejlepší krmivo pro psy. V dnešním článku se podíváme na to, jak takové krmivo poznat.

Spousta výrobců prezentuje ve svých reklamách své krmivo jako to nejlepší na trhu, ale často je opak pravdou. Nejlepší krmivo pro psy rozhodně v supermarketech a v běžných zverimexech nekoupíte. Je potřeba se poohlédnout někde jinde – nejlépe na internetu. Můžete zde totiž koupit krmivo od světově proslulých výrobců, kteří se do popředí v žebříčku oblíbenosti dostali díky vysoké kvalitě nabízeného zboží.

Třída superpremium

Asi nejznámější jsou takzvaná superprémiová krmiva pro psy, která jsou charakteristická perfektním složením. Často obsahují to, co váš pejsek potřebuje. Ve složení najdete živočišné bílkoviny, jichž je ideálně 70 %. Dále obsahují 70 – 90 % masa a také další suroviny v nejvyšší kvalitě. Zdrojem obiloviny je rýže, oves a jáhly. Vždy se tedy dívejte na složení daného krmiva. Jedině tak poznáte, zda je krmivo opravdu kvalitní a nejlepší na trhu.

Nemůžeme vám jednoznačně říct, které krmivo je to nejlepší na trhu, protože každý pes potřebuje něco jiného. Přece jen je rozdíl kupovat krmivo pro psa se zvýšenou fyzickou aktivitou a pro staršího psa, který běhá pouze po dvoře. Při výběru krmiva byste měli tyto faktory zohlednit.