Let balonem do výšin

seskoky padákem

Přemýšlíte, jak vyplnit svůj volný čas? Chtělo by to něco akčnějšího a opravdu chlapského. Ferrata v těžko přístupném terénu je fajn, ale tu jste už podnikli několikrát. Dala vám zážitky, na které se nezapomíná. Když se podíváte na oblohu, napadá vás, jaké by to bylo se spatřit svět z ptačí perspektivy a vyzkoušet si být při tom pilotem.

Jak se řídí letadlo či vrtulník?

Určitě skvěle. Být pilotem létajícího stroje je touhou mnoha chlapců již v dětství. Sedět tak u kniplu v kokpitu letadla a být tím, na kterém závisí hladký vzlet i přistání. Splňte si svůj sen a vyberte si letecký zážitek – pilotem na zkoušku. Pod vedením zkušeného instruktora si vyzkoušíte sami řídit letadlo, vrtulník, balón i povětroň v bezpečné výšce. A bude to úplně stejné, jako byste měli svoji první hodinu ve výcviku k získání pilotního průkazu.

Nad krajinou v koši horkovzdušného balónu

Na 15 letišť v České republice je pro vás přichystáno, abyste mohli absolvovat vyhlídkový let. Chcete letět raději letadlem, vrtulníkem nebo se vám horkovzdušný balón zdá pro tento případ mnohem zajímavějším? Stačí si jen vybrat a letět. Vyhlídkové lety balonem patří mezi stále více oblíbené atrakce, při kterých si užije zábavy celá rodina a skupina přátel. Romantické duše, stojící v koši balónu, zajisté dojme pohled na krajinu pod nimi a lehké ovívání všudypřítomného vánku.

Seskok padákem ve dvojici

Pro ty z vás, kteří se nebojí skutečných výšek, jsou úplně ideálním zážitkem tandemové seskoky padákem. Volný pád ze 4000 metrů při rychlosti 200 km za hodinu je něco, na co hned tak nezapomenete. Poletíte připoutáni speciálním postrojem se zkušeným instruktorem, který má většinou za sebou nejméně 6000 seskoků. Celý průběh seskoku od briefingu, volného pádu, až po přistání je možné natočit a nebo i nafotit vzdušným kameramanem.