5 nejvíc sexy zrzek na světě

Jo. První post na tomhle webu nemohl být jinej, než že sme si vzali na paškál kočky. A když, tak ti nejdivočejší a kdo měl někdy zrzku, ví, že to sou právě ony. A tak se kochejte s náma. Přehled nejvíc ale nejvíc hot sexy zrzeček vám přináší velkej kluk….

1. Evan Rachel Wood

Evan Rachel Wood
Evan Rachel Wood

Tahle zrzečka zaujala v pár filmech a seriálech, ale nás chytla za koule asi hlavně tím, že ji obšťastňuje fenomenální zpěvák a antikrist Marilyn Manson.

2.  Amy Adams

 Amy Adams
Amy Adams

Amy je taková naše zrzavá kočička, spíš koťátko. Holčina se narodila v Itálii, ale má s ní společného asi jako Eskymák se špagetama. Prostě se tam její tatík momentálně vyskytoval na tamní americký vojenský základně. Jo a bude hrát Lois Lane v chystaném remake o Supermanovi, tak se hoši, těšte…

3. Cintia Dicker

Cintia Dicker
Cintia Dicker

Chlapi, sušte si šosy… Tohle je tedy třída. Cintia Dicker je brazilská modelka, ovšem s německými kořeny… Pihy má tedy asi po nějaké prababičce z Bavor, ale postavičku a vlásky ji opečovává horké slunko v Rio Grande do Sul.

 4. Christina Hendricks

Christina Rene Hendricks
Christina Rene Hendricks

Když o nějaký ženský řeknou jiný ženský, že to je „nepřitažlivější ženská světa“, tak buď musí být úplná čarodějnice, aby ostatní neohrozila, nebo je fakt pěkná. Tak posuďte sami. Posle nás je herečka Christina Hendricks doooost dobrá.

5. Ema Stone

Ema Stone
Ema Stone

Ema Stone, to je takovej náš domácí mazlíček. Praděda přivandroval do Států ze Švédska, takže ty severský rysy tam jsou cítit. Ema je kus a jako taková obsadila páté místo v našem žebříčku nejvíc sexy zrzeček.