erotického prádlo

Žhavé kancelářské záležitosti

Neustálý pracovní zápřah zanechá ženu naprosto unavenou a schopnou myslet pouze na postel, kde usne až do zazvonění budíku. Jestliže patříte mezi zaměstnané od rána do večera, pak určitě občas pocítíte, jakou by to chtělo pořádnou relaxaci.

Předehru si zajistěte vlastními silami

Nespokojený partner s vámi dlouho nevydrží. Co dělat, abyste domů dorazila patřičně navnaděná na intimní hrátky? Obstarejte si předehru už během pracovní doby.  Tipy na žhavý sex probírá mnoho časopisů moderních žen. A vlastně vůbec nezáleží na tom, jestli jste mladá osmnáctka nebo zralá padesátka. V kanceláři trávíte většinu času. Proč si z této místnosti občas neudělat koutek, kde vás potěší hračky pro dospělé? Kdo si hraje, nezlobí a po uvolnění začne správné dravé pracovní tempo. Venušiny kuličky vás navíc vůbec nebudou zdržovat během pracovních povinností. Chvění uvnitř těla pocítíte hlavně během chůze. Nikdo si ničeho nevšimne, protože pracují skoro neslyšitelně. A když vás někdo odhalí, tak s úsměvem namítnete, jak si dopřáváte potěšení, posilujete pánevní dno a preventivně dbáte o to, abyste jednou nebojovala s nepříjemnou inkontinencí.

Dej si pauzu na masáž

Podnikatelé často věnují svým pracovníkům odměny ve formě poukazů do posilovny, na kosmetiku a na masáže celého těla. Neradujte se, že by vám někdy proplatil to, co nabízí sexshop, i když takový masážní vibrátor vás také dovede pořádně uvolnit. Dnes už se stal tento vibrující pomocník součástí mnoha dámských kabelek a kufříků, protože nikdy nevíte, kdy na vás přijde chuť zažít něco slastného. I z tohoto důvodu seženete malá cestovní provedení, která vypadají celkem nenápadně v zajímavém obalu. Pouzdra mají například tvar rtěnky. Snadno se schová i pod sukní, kde během chvilky zajistí pořádné rozdráždění u prohlížení posledního katalogu neodolatelného erotického prádla.

Sdílet článek