vaporizér konopí

Zdravé kouření? Vyzkoušejte e-cigaretu!

Stále více kuřáků upouští od klasické cigarety, jež vytváří nepříjemný tabákový zápach a je příčinou řady závislostí. Měsíčně zaplatí průměrný kuřák až několik tisíc za krabičky cigaret. Tento stav však nyní můžete jednoduše změnit. Pokud se necítíte na úplné odbourání svého zlozvyku, vsaďte na elektronickou cigaretu. Ta působí vkusným dojmem, je velmi praktická a diskrétní a oproti klasické cigaretě nezapáchá. Konečně se zbavíte nepříjemného dechu po kouření i načichlého oblečení!

Jak funguje e-cigareta?

E-cigareta je na rozdíl od tradiční jednorázové cigarety dlouhodobě k užívání a nedochází v ní ke spalování a s tím spojenému vdechování škodlivých látek. Díky vyměnitelnému atomizéru se ohřeje e-liquid, neboli náplň dle výběru, popřípadě bylinný výtažek a konopí a do těla se pak dostává pouze pára společně se zvolenou dávkou nikotinu a příchutí. Zejména mezi vášnivými kuřáky je populární vaporizér konopí, jenž umožňuje vychutnat sílu bylin a konopí bez kompromisů. Kromě bylin, konopí a e-kapalin lze použít též aromatické oleje a plastické směsi. Kapesní vaporizér na byliny – Ekosmoke.cz seženete na internetu za parádní cenu včetně kompletního příslušenství zahrnující clearomizéry, žhavící hlavy, baterie a další vybavení. Při volbě e-liquidů se vůbec nemusíte omezovat na vůně a příchutě. Obrovský sortiment zahrnuje ovocné příchutě, vůně květin, svěží aroma i tradiční vůni tabáku.

Barevné vaporizéry pro náročné

Nároční zákazníci ocení široký výběr modelů vaporizérů od předních výrobců. Značky sází na špičkové dílenské zpracování a cenově výhodné sety zahrnující veškeré náhradní díly. Stejně tak si můžete vybrat z dražších modelů či levných provedení, jež vás překvapí výkonem a dlouhou životností. Vzdávat se nemusíte ani barev! Vaporizéry jsou dostupné v elegantní černé barvě i atraktivních kombinacích.

Sdílet článek