Žádejte o úvěr na auto přes internet

Toužíte po novém vozidle? Nechce se vám ale čekat, než si na něho našetříte? Čekat nemusíte, můžete si sjednat úvěr na auto. V dnešní uspěchané době lidé první nakupují, až potom šetří, tak proč nejít s dobou.

Finanční trh je dnes rozdělen na dvě hlavní kategorie – bankovní a nebankovní sektor. Budete-li žádat o úvěr na auto v bance, musíte počítat s tím, že se banka bude zajímat o vaši finanční historii, bude požadovat potvrzení o příjmu a dokonce i ručitele. Pokud nesplníte její podmínky, pak vám nebude úvěr na auto schválen. Obrátíte-li se na nebankovní instituce, můžete se těšit na jednodušší splnění podmínek. Je známo, že nebankovní společnosti po svých klientech nevyžadují tolik povinností jako banka, a tak je nebankovní úvěr na auto dostupný širší veřejnosti.

Půjčka na auto u Nejlepší autopůjčky

Velmi oblíbenou a vyhledávanou nebankovní společností je Nejlepší autopůjčka. Půjčí vám až 200 000 Kč a navíc nemusíte nikam chodit, protože vše vyřídíte z pohodlí svého domova. Stačí vyplnit online formulář a čekat, zda vám bude půjčka na auto schválena či nikoliv. Společnost se vám ozve do 15 až 30 minut od odeslání žádosti. Akontace je již od 0 % a doba splatnosti se pohybuje do 48 měsíců. Půjčka na auto po vás nevyžaduje ani žádné speciální doklady. Budete potřebovat pro sjednání akorát občanský průkaz a druhý doklad totožnosti.

Nejlepší autopůjčka má na auto esa v rukávu. Jedním z nich je, že nemusíte dokládat potvrzení o příjmu. Tuto půjčku tedy ocení i lidé s nízkou bonitou.

Sdílet článek