Začněte na sobě fyzicky makat – budete žádaní, hezcí a zdraví

Který muž by si nepřál mít svaly tak akorát, aby se líbil ženám? Měl pevné tělo, velká mohutná ramena, rovná záda, úzký pas, jednoduše postavu, jež se líbí drtivé většině žen? Je fakt, že jste-li drobnější postavy, vysocí nikdy nebudete, nebo pokud máte konstrukčně postavu rostlou tak, že máte pánev téměř stejně širokou jako ramena, záda do „V“ mít taky nikdy nebudete.

Nevěšte hlavu, každý muž, ať už je menší, vysoký, ramenatý nebo útlý, může být pro ženy přitažlivý. Stačí na své postavě trochu pracovat, dbát na své oblékání, účes a rázem budete žádaným typem.

Sportujte v pohodlí domova a soukromí

Výborné pro zahřátí doma jsou běžecké pásy nebo rotopedy. Je jen na vás, jak rychle poběžíte, nebo jak lehce či těžce se vám pošlape. Tímto způsobem skvěle rozproudíte krev v žilách, přitom nenásilně a dle svých možností. Toto cvičení vám nebude budovat svalovou hmotu, ale pomůže zbavit se tuků a trénovat srdeční činnost v pravidelném rytmu.

Jestliže chcete pracovat na svalové hmotě, sáhněte po posilovací lavici. S její pomocí můžete posilovat ruce, nohy, záda i břicho, jednoduše se dá cvičit mnoho různých cviků. I zátěž je volitelná, na zpevnění je dobré cvičit více s menší zátěží, pro zvýšení svalové hmoty použijte těžší závaží.

Dalším sportovním náčiním, které je dobré v domácí posilovně mít, jsou např. multifunkční závěsné systémy. I když se to na první pohled nemusí zdát, krásně s ním zpevníte hýždě, nohy i ruce.

Mít doma posilovnu je skvělá věc. Stejně dobře poslouží alespoň jeden nebo dva přístroje na pořádné protažení těla a zapojení svalstva. Začnete-li cvičit, na jaře budete krásně vyrýsovaní do triček a plavek. O to lepších výsledků dosáhnete, pokud začnete už nyní. Pak se teprve můžete těšit na příští léto.