Automyčka Praha

Výběr mycích programů pro auta

Auto je skutečným pomocníkem, vždyť vás zvládne pohodlně dopravit na různě vzdálená místa. Pochopitelně vyžaduje i dostatečnou péči, aby vše pracovalo bezchybně. A co říkáte vzhledu? Skutečně se rádi předvádíte zašpiněným modelem?

Při ručním mytí oceníte zručnost

Nepříznivé počasí se objevuje mnohem častěji než to pěkné. Stačí chvilka, aby vaše motorové přemisťovadlo potřebovalo zajet do myčky, kde se o vše odborně postarají a vy s tím nemusíte ztrácet čas. Automyčka Praha 8 (Karlín) moc dobře ví, že mytí sice není žádná věda, ale potřebuje zručnost a používání správných přípravků a nástrojů. V opačném případě by mohlo dojít k poškození laku a jiným nepříjemnostem. Naštěstí zde zaručují šetrný způsob zacházení. Zaměstnanci používají profesionální kosmetiku, čímž odstraní mastnotu a špínu. Nebojte se, nezapomene se na žádné detaily. Budete si přát vyčistit také interiér? Není problém. Uvnitř se vše kompletně vysaje včetně kufru, naimpregnují se vnitřní plastové části, vyleští se vnější a vnitřní zrcátka a okna a vnitřkem se bude linout pěkná vůně. Na přání se aplikuje mokrý způsob čištění, kdy se vytepují podlahy, koberečky, sedadla a dojde k impregnaci koženého vybavení.

Mycí program na míru

Nastane den, kdy zatoužíte vyčistit jen konkrétní část automobilu. Není problém, protože si zvolíte jeden z několika programů za speciální cenu a ještě s dárkem pro každého zákazníka. Jistě nepohrdnete stoprocentním ručním mytím, protože i tak se vše zvládne do hodiny od vašeho příjezdu. Automyčka Praha vám poslouží i s kompletním mytím, ale tady počítejte s delší dobou na realizaci. Konkrétně půjde o tři až čtyři hodiny, pokud zvolíte mokrou cestu. V tomto případě se nejdříve provádí předmytí, odstranění hmyzu a nečistot, ruční mytí šamponem, vyčištění disků a naimpregnování pneumatik. Pokračuje se vysušením, vysátím a dalšími pracemi.

Sdílet článek